reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Dzięki dziewczyny za rady! :tak:

Kręgosłup boli mnie w dziwnym miejscu, bo jedynie pod prawą łopatką - więc mogę chodzić na masaże (mrowa - masaże musi wykonywać osoba przeszkolona do robienia masaży ciężarnym - nie wolno masować niektórych miejsc i niektórych punktów z akupunktury)
a mnie boli właśnei w krzyzach:no::wściekła/y: i pewnei z tego powodu nei moge iśc do profesjonalisty:-p
a w łopatce to pewnei od biustu cie boli:dry:
 
dziewczyny moje pytanie dotyczy PITU!!!!! przed chwilą sie dowiedziałam ze jakies oświadczenie trzeba złozyc do 10 Stycznia jesli chce się brzydko mówiac odliczayc dziecko od podatku!!!Wiecie cos an ten temet - podobno to tylko jesli pracodawca nas rozlicza nie my sami ale chciałbym wiedziec na pewno:confused:

ja wczoraj rozgryzałam ten temat.. z tego co się dowiedziałam to właśnie, jak pisała giza. dotyczy osób, za które rozliczenie składa firma lub ZUS (pit 40 i 40a).. przeczytałam wczoraj mnóstwo stron internetowych i na tej jest to najlepiej opisane:
PIT.pl: Ulga prorodzinna - ulga - PITy roczne 2007
 
Witam poniedziałkowo!
Ja wczoraj się przestraszyłam, bo od godz.15 miałam straszny ucisk w klatce piersiowej, serducho mi mało nie wyskoczyło i trudno mi było oddychać. Po 22 poszliśmy na izbę przyjęć do przychodni (bo chyba bym się nie uspokoiła), ale okazało się, że ciśnienie w normie, serce i płuca też oki...a pani doktor dotykając brzucha powiedziała, że macica jest max wysoko i zaczęła pewnie uciskać na przeponę i to może być powód problemów z oddychaniem. Ale dziś jest w porządalu:dry: ale nic tylko się cieszyć:tak:, że przeszło. A w czwartek mam gina to muszę jej to zgłosić.

Jeśli chodzi o bóle kręgosłupa...ja też mam je dość często jak siedzę na kanapie, czy krześle albo długo chodzę ale pomaga mi bardzo piłka. Od razu przechodzi. Wystarczy kilka podskoków albo kółeczek biodrami i przechodzi. POLECAM:tak::tak:!
Iboyla-
co do ciuszków to ja też mam najwięcej w rozmiarze 62, mam też kilka na 56. Ale powiem szczerze, że niektóre w rozmiarze 56 są większe od tych 62:baffled:. Dziwne ale co firma to wymiarówka różna. A niektóre ciuszki na 62 wyglądają jak na 68.
A co do hemoroidów to też nie bardzo wiem jak wyglądają, ale chyba można rozpoznać, że się je ma, bo ciągle boli:confused:. Nie wiem. Mi mała też uciska na kiszkę i mam czasami zaparcia...co najgorsze mam uczucie, że mnie strasznie goni siadam na kibelek a tu problem:baffled: A nigdy przed ciążą nie miałam tego problemu, bo u mnie wizyta 3 razy dziennie w kibelku to była norma, a teraz tylko raz:szok:. Ale pomaga kiwi. Po nim szybciej goni i jest łatwiej.
 
Dziewczyny a wiadomo co z tą naszą klasą? Nie mogę nas znaleźć:baffled:. Marcówki 2007 znalazłam w: szukaj szkoły-warszawa- inne.
A nas niet :no:.
 
skaba jak zwykle sluzysz fachowymi linkami:tak:dzieki juz ejstem spokojniejsza bo my się beziemy rozliczac współnie nie rpzez pracodawce ani ZUS:-)
a mówiłam ze piłka pomaga na kręgosłup!!!;-):tak::-D
 
hej, bol kregoslupa... fajnie ze Wam chociaz pilka pomaga, mi juz nic. Mam taki uciski na nerw kulszowy ze nie opuszczam mieszkania. Jak jest troche lepiej to biore meza pod pache a z drugiej podpieram sie parasolka... masakra.
Mysle ze jestem za ciazka i przejdzie po pordodzie. Pytalam lekarzy - nic nie poradza - irlandzy lekarze sugeruja lykanie przeciwbolowek, polska lekarka cyt "to normalne". Jeszcze 2 miesiace... Robie rozne cwiczenia rozciagajace, kocie grzbiety itp ... czasem jest lepiej. To pozostaje mi pocieszac sie ze nie mam innych dolegliwosci, spie, jem bez zgagi i korzystam z toalety bez problemow! :sorry2:
 
witam was marcóweczki !
Po raz pierwszy w tym Nowym Roku..pozdrawiam wszystkie!
No i już coraz bliżej...nie? Narazie jeszcze zero "przygotowań",bo ciągle jeszcze mam nadzieję że już w czwartek zobaczymy płeć...Tak czy inaczej,przygotowania dopiero po wypłacie..he..he..
Spłukaliśmy sie trochę przez te święta,a no i muszę wam się pochwalić..,że właśnie wczoraj wróciliśmy z Zakopanego (byliśmy 5dni),..było super! Pogoda super,i wogóle..Mały to tak się cieszył,...no i ciagle na sankach-z tatą oczywiście...Ale ja też cały dzień na nogach,i moze 10km. dziennie robiliśmy..Teraz to czuję nogi!
Nic innego mi niedolega,i też na szczęście nie wiem co to mieć hemoroidy..
Jutro wybieram się do księgowej(gdzie pracuje),to popytam o te pity.itp.


dev067pr___.png
 
reklama
Do góry