reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hemorojdów nie mam, kręgosłup nie boli jak długo nie siedzę. Na zaparcia radzę więcej błonnika, a na kręgosłup częstą zmianę pozycji. Mnie boli brzuch u góry po lewej stronie szczególnie jak siedzę i stoję, albo jak leżę na prawym boku.
Zaczęło mi wyciekać mleko z cyców, niby nie jest tego dużo, bo po kropelce. Czy trzeba coś z tym robić, albo jakoś specjalnie o nie dbać? I jeszcze jedno pytanie czy chodzicie w stanikach cały czas?
 
reklama
Ale mnie postraszyłyście. Ja strasznie nie lubię chodzić w domu w staniku, ale skoro trzeba. Ja jekiś czas temu kupiłam sobie stanik do karmienia, ale chyba zacznę go nosić, bo jest wygodniejszy niż zwykłe staniki.
 
Ja nie nosze teraz stanika wcale, chyba że na wyjście i mam obawy że będę miała do kolan:wściekła/y:, ale tak mi jest niewygodnie. Moze rzeczywiście taki bezszwowy jak pisała Ninja byłby do zniesienia?? Bo jak nie to po wszystkim zostaną mi tylko ćwiczenia i wcieranie jakiś cudów tylko czy to pomoże??:-)
 
reklama
Haj dziewczyny takie pytanie bo bylam odebrac wyniki z badan i glukoza mi troche przekracza:baffled: miala ktoras tak bo do gin mam wizyte na 16.50 ale moze wy cos mi napiszecie na ten temat?! A nie wtajemniczalam sie w taki temat bo przy pierwszym nie mialam takich problemow:no:
 
Do góry