reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Oki to zobacze co mi gin powie! Bo jak przeczytalam jeden artykul to mi sie odechcialo dalej szukac:no: oby bylo ok bo od poczatku mam wieczne szopki:no: ide sie szykowac do gin:-(
 
ninja no nawet nie wiesz jak się cieszę:-):-) miałam ci tak nieśmiało zasugerować, żebyś się zgłosiła na moderatora, bo wg mnie świetnie się do tej roli nadajesz:-):-) gratuluję:-):-):-) czyli moge ciebie poprosić, żebyś posprzątała nasza listę mam marcowych?:cool2::cool2:
 
Ninja gratuluję"awansu";-)!Ale ten Tymonek to będzie omnibus po takich rodzicach:-)
kurde ja też w nocy mam jakieś jakby skurcze podbrzusza,takie ciągnięcie,i z lewego na prawy bok się przekręcam!A zaparcia miałam od dziecka:zawstydzona/y:do dziś pamiętam jak mi mama lewatywy serwowała:dry:ale i tak mam do tej pory co 2-3dni grubsze sprawki:szok:,a przez ciążę(brzuszek)teraz praktycznie codziennie:tak:
A czasami i dziś łapią mnie takie bóle jajników i promieniują do lędźwi,jakie miałam przy okresie(a słyszałam,że po porodzie przechodzą takie dolegliwości):wściekła/y:i wtedy to już zarzucam nogi jak tylko się da
 
Ninja gartulacje nasza pani moderator teraz to juz faktycznie bedziemy trząść sie przed toba;-):-D respekt:cool2:
ja narazie chodze w zwykłym staniku a nie lubie spać w biustonoszu:dry: w pierwszej ciazy tez tak miałam w sumie mam do kolan ale wydaje mi sie ze jest to raczej wina tego ze po porodzie miałam większe cyce niz w ciązy a potem wróciły do swojego stanu i zrobiły sie flaki:dry::confused::baffled::-p:no:
ja miałam księdza w środe po nowym roku;-) Mela dała mu czekolade:-D niewiem czemu coś takiego sobie ubzdurała nawet ksiadz był zaskoczony:-D:tak:
 
Wysłałyśmy dziś tatusia do pracy od razu z grubej rury,do piątku będziemy same:-(,przykszy się i jakoś tak pusto,cicho:no:.Przyzwyczaiłam się,że jest w domu i pewnie dlatego ale cóż jak on to mówi:"musi zarobić na swoje dziewczyny";-)
 
Ja już głupia nie będę nie ma opcji:no:na początku grudnia jak mi się pojawiły te wstrętne rozstępy,mimo smarowania,ale też spałam i chodziłam bez stanika po domu bo mi tak wygodnie,to się dorobiłam:-p.I teraz to nawet na najwyżej na seksik ściągam albo do kąpieli i smaruję tym i owym co najmniej 2 razy,ale nie chcą znikać:wściekła/y:
 
Czesc dziewczyny.
Sim- ja mam rwe kulszowa od chyba 2lat zaczełam leczyc ale musiałam wyjechac,a tu juz nie miałam na to czasu.Teraz nie pracuje jest troszke lepiej,ale wczesniej nie mogłam sie z łózka podniesc czesto konczyło sie płaczem.Raz zostałam sama w domu obudziłam sie o 2w nocy i nie mogłam sie przekulac z lewego boku nawet na plecy,ani ruszyc nogą.Moj J. wrócił z pracy o 7 to dopiero mnie nasmarował mascia i pomogło,a juz myslałam ze w łózko bede sikac szok:szok:
Co do staników ja spie i nosze w dzien koszulki sportowe bawełniane z wszytym stanikiem czuje ze podtrzymuja ale ja mam małe cycuchy zaledwie 75b.Tak sie zastanawiam czym ja tego dzidziola wykarmie na razie chyba tylko dla chomika pokarmu wystarczy;-)
 
reklama
Do góry