reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Skaba - pisałam do Arletki lub Elżbietki (odnośniki do nich są na głównej stronie "forum Marzec 2008", na samym dole po prawej stronie)

Myślę, że to dobry pomysł, bo dzięki temu nasza lista będzie bardziej czytelna i klarowna.

Może też następnym razem, jeśli któraś dziewczyna tam się wpisze to poproś ją na privie, żeby usunęła swój post - wiesz, niektóre nowe dziewczyny nie wiedzą do końca jak poruszać się po forum i troszkę trzeba im pomóc :sorry2:
 
A ja się czuję ostatnio jakbym ważyła z 200 kg:szok: ! ciężko mi się podnosić z fotela jakabym brzuchol miała nie wiadomo jak duży, a tu jeszcze 2 m-cy!

No i dziwi mnie jedno, boli mnie krocze - tzn. nie tyle sama "ona" co po bokach :zawstydzona/y: Możliwe że to po rozciągających ćwiczeniach w Szkole Rodz. ale tyle to by się chyba zakwasy nie utrzymywały :baffled:
W związku z czym mój chód wygląda jak kobity po porodzie :szok::wściekła/y:

A z innej beczki, nie wieceie czy przeciwskazaniem do porodu naturalnego jest tarczyca?? Bo że jak ma ktoś problem z oczami to wiem że napewno, ale tarczyca też? Bo ja mam tam jakieś guzki i tak mi dziś do głowy przyszło czy to nie będzie przeszkadzać. :confused: Jeszcze przed ciążą doktorka miała mi biopsje robić, ale stwierdziła że w ciąży to hormony szaleją i nie ma sensu, wsumie nic mi się tam nie powiększyło jak do tej pory :dry:
 
Weronika nie słyszałam nigdy żeby choroby tarczycy były wskazaniem do cc. Ale najlepiej zapytaj swojego endokrynologa:tak:
 
Ninja -wielkie dzieki czyli zapodam sobie magnez jutro a w srode powiem ze go biore.Szkoda tylko ze moja ginka mi nic nie przepisała,mimo iz zgłaszałam jej te skurcze.A tyle kasy bierze zołza:wściekła/y:
 
kurcze wszyscy mi mówią że mój brzuch poszedł na dół muszę pokazać ginowi we wtorek na usg
moja córcia już 18 grudnia była ułożona główka w dół
czuje się bardziej zmęczona i senna zaczynają mnie boleć biodra i często chodzę do wc czuję wtedy tak jakby mnie coś ściągało w dół oj blisko już
pozdrawiam


 
Darinia czuje się tak samo jak Ty, a do tego jeszcze strasznie bolą mnie plecy:no:, w łazience to bym mogła zamieszkać;-), już coraz bliżej..
 
Ja tez dosyc często nawiedzam kibelek od kilku dni:baffled:I do tego jeszcze w cholerę innych dolegliwości mi przybyło-o podwoziu to juz nie mówię;-)Wszystko mnie tak ciągnie,że hej.W nocy coraz gorzej,zwłaszcza jak zmieniam położenie z boku na bok-masakra jak mnie boli-a i co najlepsze,powinno sie spać na lewym boku,a u mnie jest odwrotnie-mała wtedy mi spać nie daje a do tego mam duszności na tej str.:baffled::dry:OPo prostu zaczął się moj 'ulubiony'okres ciąży:-D
 
U mnie też coraz gorzej z spaniem. Coraz trudniej zmienić bok, bo wszystko boli i ciągnie. Jakby jeszcze było mało tych różnych dolegliwości, to dorobiłam się hemoroida :wściekła/y: Masakra.
Weronikaa, to prawdopodobnie rozciągająca się macica. W tej ciąży ten ból nawet za bardzo mi nie dokucza, ale z Przemkiem to było ciężko i też chodziłam kaczkowato.
mamma80, mi też jakoś lepiej śpi się na prawym boku :tak:
 
reklama
Mnie bolą plecy od ok.20.12, jak jechałam do rodziców na święta - prowadziłam 6 h i całą drogę bolały mnie plecy tak, że myślałam, że zwariuję... no i tak już mi na razie zostało - przy jeździe samochodem i siedzeniu dłużej przy kompie. Chciałam iść na masaż, ale w moim miasteczku żaden masażysta nie ma stołu z dziurą na brzuch :-( - a 4 ich jest w tym 2 salony masażu :wściekła/y:

Giza - no to witam w klubie jeżeli chodzi o hemoroidy....
Kurde, nie bardzo wiem, jak się za nie wziąć...
Dziewczyny, wiecie coś na ten temat, czy trzeba tak od razu do lekarza?
 
Do góry