reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Jestem wreszcie udało mi sie wbic na kompa.
Marteczka - a widzisz tylko czasu było trzeba,mówiłysmy kwestia czasu.Ciesze sie razem z wami.Gratulacje dla męzusia.Dobrze ze z dzidzią ok.
Oj dziewczyny dobrze ze was mam bo ja nawet nie wiedziałabym jakie kosmetyki dla dzidzi kupic.Chyba postawie na Nivea ale słyszałam zeby nie kupowac całej seri z jednej firmy bo dzidzus moze byc uczulony i kasa w błoto.Co Wy na to????
pozdreawiam
 
reklama
Beafatka wiesz co aj jestem za tym zeby kupić wszystko własnie z jednej serii bo jak zaczniesz uzywać wszystkiego an raz to skad bedziesz wiedziec który kosmetyk dzidize uczulił:confused: jak niechcesz wydawac kasy w błoto to kup zwykłe szare mdło i parafine bo to nie uczula;-)
 
Marteczka - ja bym wymieniła ten dowód, bo może się US przyczepić (ja mam już 5 dowód to trochę koło tego latałam ;-)).
Wszelkie dane trzeba zmieniać jak najszybciej, także w ubezpieczalni, gminie, US, bankach i funduszach bo potem , np. ubezpieczalnia nie wypłaci Ci kaski za urodzenie dziecka, US może się przyczepić , no a gmina nie wypłaci Ci becikowego :tak:.

Poza tym, jeśli chcesz to mogę spytać o inne konsekwencje kuzynkę, bo akurat pracuje przy dowodach w swojej gminie.
 
Dowód i prawo jazdy zmieniłam zaraz po ślubie, ale dawno było ;)

Befatka, co do kosmetyków to popieram mrowe, faktycznie jak namieszasz z kosmetykami do nigdy nie dojdziesz co uczula. W najgorszym przypadku sama użyjesz tych kosmetykow, no moze prócz kremu do pupy ;)
O kosmetykach popisalam jeszcze na zakupowym.
 
No i miałam iść pod kołderke a siedze już 3cią godzine i stukam w kalwiature z koleżanka - mamuśką :-D Stwierdziła że strasznie przewrażliwiona jestem bo zalałam ją milionem pytań. Ona ma synka Huberta - dziś kończy 2 latka i córcię Julię 5 m-cy to mamuśka z doświadczeniem, nie to co ja :zawstydzona/y:
Wywnętrzniłam się nieco na "maluszkowych zakupach" to nie będe się powtarzać.
No i drugi nałóg "Nasza-klasa":-) Rety ale to wciąga! :szok:

Ale teraz to sie już naprawdę kładę, buźka i do jutra! :tak:;-)
 
Dzieki dziewczyny.:-)
Problem rozwiazał sie sam.Zaraz po napisaniu posta mama do mnie zadzwoniła powiedziała ze szykuje paczuche dla swojej/go wnusi/a Kupiła mi zestaw kosmetyków z oillatum (nie znam tej firmy)chyba tak to sie pisze i jeszcze troche fajnych rzeczy :-):-):-)Achhhh...te mamusie kochane
No i macie racje nie ma co miksowac.Dzieki jeszcze raz.
Dobrej nocki z prztulankami;-)do jutera papa
 
Dzięki dziewczęta zawsze można na was liczyc;-)
A co do tego dowodu to zgłupiałam:baffled:
Ninja jak możesz to weź zapytaj,jeśli tak jak mówi Siwona jest on ważny z aktem małżeństwa to wydaje się,że nie powinni robić problemów z becikowym czy PZU.
Kurcze pierwszy mi zginął więc od roku mam nowy,a teraz zanim złożę wniosek itd. to że 3 tyg jak nic,a może i więcej ze względu na konieczność wymiany książeczek na karty,będę bez:dry:
 
Cześc dziewczęta.
Byłam wczoraj na usg. Lekarz jest przekonany że to dziewczynka- fajnie.
Niestety dzidzia jest główka do góry, a powinna juz byc główka w dół. Jak sie nie przekręci to czeka mnie cesarka.
Nie chcę cesarki. Nie chcę.
Powiedzcie jak jest u Was? dzidzia juz prawidłowo ułożona? jak tak to może pamiętacie kiedy sie o tym dowiedziałyscie?
Patrzyłam na usg mojego Hubunia, to już 4 m-ce przed terminem leżał prawidłowo. a teraz mam 2 m-ce do finału i jeszcze nie jest tak jak byc powinno. Chciałabym żeby się przekręciło, teraz też chcę urodzic naturalnie..
W poniedziałek idę do gina ciekawe co powie.
 
Marteczka widzisz-grunt to pozytywne myślenie:-):-):-)Super!!!
Ja jutro do gina ,ale przyznaję się że wczoraj jeszcze zapodałam sobie w kawiarni deser lodowy-a tak się zarzekałam że po świętach już nic:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Wczoraj prawie skończyłam zakupy dla dzidzi i już jestem spokojna:tak:;-)Miłej niedzieli!!!!!!!!
 
reklama
Wioletta jak ja byłam ostatnio u gina to jeszcze nie było prawidłowo ułozone ale mi to nie przweszkadza bo i tak mnie cc czeka:baffled:
zreszta wiem ze wieloródki moga rodzic normalnie jak jest takie ułożenie jak u ciebie tylko pierworódka robi sie cc.
Mamma to teraz tylko czekac na Gabrysie pozostaje:-):tak:
 
Do góry