reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Ja tez zobacze swoja dzidzie we srode juz doczekac sie nie moge.Moja chyba lezy bokiem jakos prawie cały czas czuje jak mnie smyra z obu stron brzucha w tej samej chwili:-)
I stwierdzam z niepokojem ze brakuje mi magnezu.To tłumaczy moje furie bez powodu,skórcze łydek i kłucie w serduchu.Pogadam o tym we srode.(mam tylko nadzieje ze dzidzi nic przez to nie bedzie )

Pozdrawiam i miłego dzionka zycze:-)
 
Przyszła mamusiu,tak żeśmy sobie wymarzyli i wy życzyli ten Nowy Rok(w Sylwestra)i wymodlili i wy życzyli(w Święta) i jest:-)A wy mnie wtedy podniosłyście na duchu zaje...fajnie:-D
Cieszymy się ale mi samej będzie teraz ciężej i on się już zaczyna o mnie martwic:-(,udaję,że luz ale też mam obawy.Najważniejsze,że będzie zarabiał na naszą rodzinkę i nie będziemy się martwic co?za co?i kiedy?A dziecka samą miłością niestety nie da się wykarmić i wychować:-(
A Telma co się nie odzywasz???:confused:
Hej ja jeszcze z wami wtedy nie pisalam ale i tak gratuluje:-) i nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:tak::tak:.A co do kosmetykow to rowniez uzywalam wszystkiego z jednej firmy BAMBINO pozniej przeszlam na Johnson's baby soothing naturals bo mial troche sucha skore a do tylka na odparzenia polecam sudocrem ale kazde dziecko jest inne i co innego moze mu sluzyc!
 
Co do Johnsona to słyszałam, ze wszystko tylko nie ta firma, więc raczej nie skorzystam. Do Milo miałam Penatena i byłam zadowolona:-)
 
Wiem wiem dlatego po pol roku dopiero go stosowalam bo tez slyszalam ze duzo dzieciaczkow ma uczulenia po nich ale tak jak mowie kazdej dzidzi odpowiada cos innego
 
I stwierdzam z niepokojem ze brakuje mi magnezu.To tłumaczy moje furie bez powodu,skórcze łydek i kłucie w serduchu.Pogadam o tym we srode.(mam tylko nadzieje ze dzidzi nic przez to nie bedzie )

Befatka - mi gin kazał brać magnez od początku ciąży, a teraz mam zwiększoną dawkę w 3 trymestrze - to zapobiega również skurczom macicy.

ps. A tu jeszcze tekst m.in. o skurczach Braxtona- -Hicksa (mojego gina zresztą ;-)) Coraz bliżej mety / Ciąża / Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl
 
hej kobitki! ja się wczoraj wyrwałam na zakupy do mojego super taniego sklepu;-) ale dla malucha tam nic nie znalazłam, bo nadal nie znam płci, a takich "bezpłciowych" jest bardzo mało.. za to w Auchan kupiłam 3 pajacyki, bo była promocja.. Bartkowi oczywiście przywiozłam całą reklamówę swetrów:-):-):-)

co do wzmożonej wilgotności to u mnie jest tak samo jak u weronikaa, ale do tej pory nic nie swędziało ani szczypało i gin mówił, ze jest ok.. no własnie - "do tej ;pory", bo właśnie dzisiaj mnie jakieś lekkie swędzawki biorą i chyba sobie zaaplikuje Nystatynę, choć okropnie jej nie cierpię..

Marteczka gratuluję nowej pracy mężusia!!! a o siebie też się nie martw.. łatwo nie będzie, ale na pewno dasz radę!!:-):-):-)

Wioletta mnie dzidziunia przekręciła się w między 27 a 30 tc - wiem, bo na jednej wizycie miała położenie stópkowe, a na następnym już główka była na dole.. ale wyszłam od gina przestraszona cc tak samo jak ty i w związku z tym naczytałam sie sporo o położeniu itp.... z tego co wyczytałam wynikało, że dziecko ma czas na obrócenie się do 36tc, a zatem jeszcze jest troszke czasu.. naprędce wyszukałam taki artykuł.. może się przyda..

U�o�enie dziecka w macicy
 
kasik data poprawiona:-) i wcale nie jesteś upierdliwa - własnie o to chodzi, żeby kazdy doglądnął zgodności swoich danych, bo przy tylu wpisach sama się już gubię:-) tym bardziej, że ciągle się coś przesuwa, rozjeżdża, pojawia się i znika.. a 25.06 to bliska memu sercu data i stad takie skrzywienie w jej stronę:-)

a skoro już mowa o Liście mam marcowych to:
1. prośba o sprawdzenie czy wszystko na niej jest co być powinno - tzn. mamy, którym objawiła się płeć, albo które wybrały już imię - dajcie znać na priva to uzupełnię

2. ninja - do którego z administratorów zawsze piszesz w sprawach zmian na wątku? chciałabym, żeby ktoś nam usunął te wszystkie "inne" posty z Listy i może warto byłoby dopisać w tytule prośbe o nie wpisywanie tam niczego innego? a może nie warto im zawracać głowy? jak myslisz?
 
reklama
i tak myślę, że ten czas tak leci, że niedługo będziemy tworzyć listę marcowych maluchów:-):-):-) (lutowe i kwietniowe też uwzględnimy:-):-))
 
Do góry