reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH STUDNIóWECZEK!!!
Co do prezentów to mam już prawie wszystko, jeszcze tylko jakieś perfumy dla brata, porządki porobione, jeszcze w sobote ostatnie szlify;-);-). Wigilię spędzamy w domu, potem jedziemy do mojej mamy ( 7 km).
Moje ulubione perfumy to Miracle Lancome i 212 Caroliny Herrery:-).
Teściowa właśnie piecze piernik - ale zapachy się rozchodzą...
 
reklama
Ale macie fajnie Swieta z rodzina.JA TEZ CHCE DO MAMY:wściekła/y::wściekła/y:
to juz moje drugie Świeta Bozego Narodzeni bez mojej rodzinki.W zeszłym roku nie mielismy kasiorki na wyjazd bo bilety kosmicznie drogie:baffled:,a w tym moj Pysio ma taka prace ze w okresie swiatecznym maja najwiecej zamowien.:wściekła/y:Hmm... no cóz moze za rok sie uda i to bedzie pierwsza gwiazdka naszego Skarbusia:-)
 
My Święta spędzimy raczej w domku, wigilia u nas z mamą i tata (i bratem o ile zechce odejść od kompa:wściekła/y:), a pewnie po kolacji pójdziemy odwiedzić teściów bo oni zazwyczaj w wigilję siedzą z najstardzą córką (zięciem i ich 2 dzieci). A Boże Narodzenie i Szczepana to nie mam pojęcia, pewnie do Babci i Babcia do nas :-)
O i tak Święta zlecą:baffled: nie wiadomo kiedy
 
właśnie oglądam na tvn film"skradziony cud",jak szybko ta kobieta urodzila,a jakie spore dziecko:szok::szok::szok:
Niekat mnie też naszło na sprite,dobrze,że miałam w lodóweczce buteleczkę zimnego,mała bo 200ml ale jakie to dobre,nie piłam chyba od wakacji:baffled:
A od 3dni zajadam się mandarynkami,mama mi przyslała z Włoch,kurcze całkiem co innego,nawet listki mają,a ja od obierania żółte opuszki i paznokcie(jak stara palaczka):-)
idę poczytac zaległości bo wczoraj rano włączyłam kompa i nie dało się z netem połączyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,nie miał kto przyjechac,więc zadzwoniłam,zjebałam gościa i...zawzięłam się tak,że sama poszukałam przyczyny i ją usunęłam,chociaż do 3 mi zeszło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:to zadzwoniłam rano do panów i podziękowałam za ich pomoc,bo oni nie wiedzieli dlaczego,u nich pokazywało dobrze,a że ja się z serwerem nie mogłam połączyc to pewnie"coś poprzestawiałam":no:
 
Ibolya,Doris ja to bym była skłonna kota ogolić,tak je kocham:dry:.a nie boicie się alergii dziecka,a tym bardziej innych pierdół które koty roznoszą???moich rodziców znajomi mimo,że mieli kocura starego to jak się wnuczek urodził to go wydali bo był zazdrosny o dziecko i rzucał się!!!moi teściowie też mają kocura,młody i głupi,zresztą jak mnie widzi to woli wyjść na dwór:-), a śpi na dole w garażu.
Ninja baw się dobrze!pora relaxu!!!i ja też życzę wszystkiego naj,naj...
Pomimo,że uwielbiam dawać prezenty to niestety nie w tym roku:-:)-:)-(brak kasiorki mi odebrał tą przyjemność w tym roku. i w tym roku pierwsze święta,bez mamusi i siostry:sorry2:za to z my robimy Wigilię w domu z teściami i przyjdzie mój tata.
Ja lubię różne perfumki i tak skupowałam,że mam kilkanaście różnych flakoników,którymi psikam się na zmianę wedle humorku:-)
Też może w sobotę zaliczę fryzjera,bo zbieram się od ślubu,krótsze będą wygodniejsze przy malutkiej.;-)
M dziś przyszły pierwsze zakupione spodenki z allegro,kurde jak nowe.
 
Moje drogie wielkie panie,wyjezdzam do Polski wiec chcialam zlorzyc wam zyczenia i obiecac ze od konca stycznia bede systematycznie uczestniczyc w dyskusjach :tak:.A wiec.........


W Bożego Narodzenia dni urocze,
Niechaj szczęściem serce gra,
Niech zdrowie dobre was otoczy,
I na dni przyszłości trwa.
Niech te święta przyniosą wam Boże łaski,
spokój, radość i dostatek wszelki,
A Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca.
 
Kindzia ja również życzę Ci wszystkiego dobrego, lekkiego porodu, szczęśliwego Nowego Roku i po prostu Wesolych swiat:-):-)
I milego pobytu w Polsce:-):-)
 
Dziewczyny
Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku ze zdrowymi maluszkami, oby się dobrze chowały ;)
 
reklama
Kindzia i Monika wam rózwniez spokojnych świat życzę:-)
My wigilie robimy u nas w I dzień świat wybywamy do teściów a w II do mojego brata:-) wiec świeta mamy obstawione:-D
 
Do góry