reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hej Mamuski.Wreszcie troche usiadłam dzis miałam pracowity dzien.Wysprzatałam cała chatke,umyłam podłogi itd.Upiekłam tez sernik z brzoskwiniami to moje 2gie ciasto w zyciu ale wyszło super.Moj kochany tak zaczął sprawdzac czy sie nadaje do spozycia ze sam opierdzielił pół blaszki a ja z sasiadami:wściekła/y: dokonczyłam.Teraz musze upiec 2gie i juz nie dam im probowac:-)
 
reklama
Marteczka mi zostało 99dni a juz mi sie poród po nocach sni:baffled:
A i ja tez nie przepadam za kotami lubie tylko malutkie,za to uwielbiam psy szczególnie owczarki niemieckie i kałkazkie.:-)
 
Witajcie Mamcie.Wczoraj pisałam ostatnia a dzis pierwsza.:-)Ja juz po wielkich zakupach zaraz pedze jeszcze po jakies drobiazgi i zaczynam wielkie gotowanie.Miłego dzionka zycze . Buziaczki i moze do pozniej
 
Cześć dziewczyny!!:-):-)
Właśnie wróciłam od lekarza, z dzidzią wszystko ok, serduszko ładnie bije, waży 1337,7g, ale niestety nadal nie wiemy co ma między nogami!!! wstydniś jakiś:-D:tak:
Na następnej wizycie bedziemy nadal zaglądać między nogi. No i najważniejsze dla mnie -szyjka trzyma, nie skraca się dalej, niestety leki bez zmian czyli fenoterol nadal 16x. Ale to nieważne byle donosić ciążę i urodzić zdrową dzidzię:-). Bardzo się cieszę z tych wszystkich wiadomości i jestem naprawde szczęśliwa. To najlepszy prezent na gwiazdkę:-):-)
Pozdrawiam w ten słoneczny pierwszy dzień zimy:-):-)
 
Witam sobotnio!
Ja już po lekkich zakupach (ale tych lżejszych) A zaraz trzeba się wkońcu wziąść za porządki, wczoraj takie wstępne - porządki po szawkach a dziś już kosmetyka. Mamuśka piecze piernik, pachnie w domku aż miło :-) A mnie przed chwilą wzieło na żyg... :-( nie wiem czemu, a już tak długo miałam spokój :wściekła/y:

No i mi ostatnio też się śnił poród, wczoraj śniło mi się że urodziłam bliźniaki - dwie dziewczynki, że poród odbierała położna (ta co prowadzi szkołe rodzenia), nic nie bolało, krocze nie pękło i śmigałam po korytarzu zadowolona że tak to można rodzić :-D:cool::-D
A dzis też ale że już w domu byłam i na spacer ubierałam Małą - też dziewczynka :-) z czarnymi włoskami (nie wiem po kim bo my z małżonem raczej blond - ciemny:happy2:)
 
a ja dziś mam dzin opiekności dla siebie zaliczyłam fryzjera a na 18 jade zrobic sobie pazurki bo juz wołaja o pomste do nieba:-p
Asze najważniesjze ze dzidzi zdrowe i ma sie dobrze a ty wypoczywaj:tak:
 
Mrówa widzę, że szykujesz się do świąt na całego:-);-). Ja też marzę o fryzjerze ale musze niestety poczekać na po porodzie, bo teraz to nijak 3 godz siedzenia z farbą nie wytrzymam:no::-(. Ale jak urodze to też się zrobię na bóstwo:-D:-D
 
Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych, I z opłatkiem wigilijnym, W dzień Bożego Narodzenia, Ślę najszczersze te życzenia. Zdrowia, szczęścia, powodzenia I w Nowym Roku marzeń spełnienia.



 
Pragnę złożyć wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia.Niech ta Gwiazdka Betlejemska,która świeci dziś o zmroku,doprowadzi Was do Szczęscia w Nadchodzącym Nowym Roku.



 
reklama
Asze ja tez sie ciesze ze z dzidziolkiem ok,widze tak samo wstydliwy jak moj:-)
Weronikaa-heh .. to zycze Ci tak lekkiego porodu o jakim sniłas,ale niekoniecznie z blizniaxami :-DNo chyba ze chcesz??
Mrówa-jak bedziesz miała czas i siły wklej nam fotke nowej fryzurki.Ja tez do fryzjera po porodzie teraz tylko przyciemniałam stare pasemka i zapach farby mnie strasznie draznił fujjj....
Kornrli33, darina dziewczyny dziekujemy za zyczonaka
Ja własnie gotuje gołąbki które uwielbiam i jeszcze dzis mam zamiar sie troszke poopychac tabletki na zgage juz mam w pogotowiu:-)
Miłego wieczorku
 
Do góry