reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Buziaki dla wszystki 100-dniówkowych Mamuś!!:-)

A z najnowszych wieści - właśnie tata przyjechał z senatorium i jesteśmy rodzinką w komplecie :) hehe pierwsze jego słowa - "chodź się pokaż w całej okazałości :-) .... jaka gruba :-D" hihi brakowało tych jego docinków:cool2:
 
reklama
weronika - super ze humorek tacie wrocił:tak:
ibolya - moje permumy na razxie to hearts (cliniqe) ale ja co jakic czas zmieniam zapach bo szybko sie nudze - rpzechodizłąm nawet okres Pink Lacoste...:sorry2:teraz tez jakos to za mna chodzi ostatnio
 
co za noc lecę ręką mnie bolała a na prawym boku nie mogłam spać bo mnie biodro bolało a do tego co zmieniam bok w czasie spania to jęczę oj czuje już swój kręgosłup:-(

z prezentami też u mnie echo już wiem komu co kupie teraz tylko zebrać się i pojeździć po sklepach ale do soboty to już muszę wszytko mieć

niekat - w jakim mieście na śląsku spędzisz święta?
Studnióweczki wszystkiego najlepszego!!!




 
Ninja tobie tez wszystkiego najlepszego na te świeta :-)
Ja tez ide do fryzjera ale w sobote . Gina mamy miejwiecej w tym samym czasie i do fryzjera tez tak chodzimy;-):-D
prezenty ja juz mam kupiłam mojemu koszule i sweter a Meli kupiliśmy baby anabell ruszajaca głowa;-) moi rodzice dostali cyfre+ i to jest tyle co kupujemy pod choinke bo miedzy soba tzn rodzeństwem nei dajemy sobie prezentów;-)
a dzis ubralismy juz choinke:cool2:Mejas zachwycony:tak:
 
wioletta999, jestem biologiem, pracuje w laboratorium szpitalnym. Do niedawna to my pobieralysmy cytologie, teraz powoli sie to zmienia i przejmuja to lekarze, i cale szczescie :)

Ja siedze jak na szpilkach, zamowilismy poltora tygodnia temu kuchnie dla Irenki na allegro, to prezent skladkowy od calej rodziny - i jeszcze nie doszla :( Przychodza inne pierdółki, a to co najważniejsze utknęło. Strasznie się martwię, bo jak to tak, żeby maluch nie dostał prezentu pod choinkę :(

My na swieta wyjezdzamy,w tym roku kolej na wzyte u tesciow. Juz szaleje ze szczescia :((( Strasznie nie chce tam jechac, rodzina Tomka mnie nie lubi, ja tez nie szaleję za nimi. Trudne relacje. Na szczescie w drugi dzien swiat po południu pakujemy sie do mojego rodzinnego domu, tam bedziemy juz do Nowego Roku.
 
reklama
heheh przyszły moje ciuszki:-)jak się w nie ubirore to cykne fotke i wkelje się Wam pochwali:tak:;-)szło to wszytsko tylko 4 dni:tak:wiec wsyscy którzy czekają na wysyłkę z Allegro - miejcie nadzieje:tak::-D:-)
 
Do góry