reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

my wczoraj zakupilismy ostatni prezent i juz w zasadzie jestem prawie na święta gotowa tylko ciuszki nie przyszły z allegro:-(będe sie chyba musiał przejsc do Silesi jak będe na ślasku...
Ibolya - ja tez lubie takie zmiany we własnym wygladzie - to na prawde porpawia samopoczucie i podwyższa samoocene i ogólnie samo z siebie robi dobrze :sorry2:hihih
 
reklama
Ibolya - widzę, że zmiany u ciebie na całego - fajnie, ja tez myślę o delikatnej zmianie fryzury.Ja czuję się dobrze przez całą ciażę (no może oprócz bólów kręgosłupa, które ostatnio troszkę mniej mi dokuczają). No i ostatnio coraz bardziej niewygodnie mi się ułożyć spać. Brzuch rośnie coraz szybciej i mam wrażenie, że skóra na brzuchu mi się bardzo naciąga. Ale i tak myślę, że do tej pory dobrze znoszę ciążę.
 
Ninja - piękne życzenia ... dołączam się do nich bo co tu więcej napisać :tak:a ja Tobie mogę tylko dodać - szybkiej i bezproblemowej budowy wymarzonego gniazdka!

Ja to się chyba do fryzjera nie wybiore :wściekła/y: A już zamiar od 2 tyg jest i tak przekładam i przekładam, dziś do Szkoły Rodzenia, pasuje jakieś zakupy zrobić na Święta bo nie lubie zostawiać na ostatnią chwile, no a jeszcze porządki .... ale to chyba w sobotę.
 
Ibolya ja też zbieram się do obcięcia włosów, ale po porodzie.
Napewno wygladasz super. Wkleisz zdjęcie nowej fryzurki?

Doris -ja też zostawiłam na weekand ostatnie przygotowania.

Wyjeżdżacie na święta czy zostajecie w domkach?
 
Witam i od razu wam powiem że ja tez w lesie z prezentami!!!Zostawiam to na weekend:baffled::baffled:
niekat nie martw się bo są straszne opóżnienia z przesyłkami z allegro,ja trochę pozamawiałam i czekałam średnio 1,5 tygodnia.teraz tez czekam już chyba z 5 dni i raczej liczę na poświętach.Dobrze że mój zegarek doszedł(bo sobie zażyczałam od małżona pod choinkę:-);-))
Ja dzisiaj muszę na chwilkę do pracy jechać,a potem na jakieś zakupki.Już mi przeszło całkiem,tylko Jasiowi została biegunka...-jak mu to mówię 'chora kupa':-D:-DPozdrawiam
 
Doris- szczerze mówiac bałam sie potwornie, bo po pierwsze m,am dosć okraglą buzię a po drugie to w ciazy jestem troche spuchnieta i otyła wiec mogło to dac bardzo niekorzystny efekt , szyi tez nie mam łabedziej ale w sumie wyszło nieżle.poszłam se zaszalec . i jestem bardzo zadowolona:))mMałżon mój mówi że jak odkurza to wciaga tylko moje długachne wlosy i kocią sierśc...wiec znalazłam antidotum...no bo przecież kota nie ogolę:szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
Małżon mój mówi że jak odkurza to wciaga tylko moje długachne wlosy i kocią sierśc...wiec znalazłam antidotum...no bo przecież kota nie ogolę:szok::szok::szok::-D:-D:-D

U mnie w domu jest dokładnie to samo - moje włosy i futro kota, ale u mnie krótkie włosy odpadają. Miałam raz w życiu i więcej nie powtórzę tego błędu. Moje włosy lekko się kręcą i układają jak chcą - z reguły tak, ja ja nie chcę, żeby się układały. Z długimi jest łatwo - najwyżej zepnę gumką lub spinką, z krótkimi musiałabym codziennie walczyć, a ja zwykle nie mam rano czasu i tak ciągle się spóźniam do pracy.
 
Kolezanka mi powiedziała że jak poszła na USG w (32 tc) to jej dzidzior był zgiety w literke U i trzymał nogę w buzi:-D:-D:-D. Ale fajosko!!!!!!Widok musiał byc powalający...Mój mały pewnie sie w srodku bawi ptaszkiem....hahahaha.Wyciaga go pewnie na kilometr.....:happy2:.
Ja w tym roku totalnie nie czuje swiąt..Prawdopodobnie inne sprawy zajmują moje mysli.....Prezenty kupiłam byle jakie....nawet sobie nowego ciucha nie kupiłam!!!!!:-(Może chociaż małża namówie na jaką szminke albo perfume:tak:.uwielbiam kosmetyki..!!!! jakie sa Wasze ulubione perfumy???
 
Czesc mamuski:-)A ja tez mam dzis 100-dniówke:happy2:
Ibolya- dawaj fotke pochwal sie fryzurka.

Ja tez z prezentami w lesie niby mam juz cos dla mojego faceta ale nic konkretnego narazie tylko kosmetyki ,a planuje mu kupic cos nowego do kompa.Moze nowa kamerke albo jakies wypasione słuchawkia - w tym roku skromnie musimy oszczedzac na wieksza chatke i szmatki dla maluszka:no:No i dla sasiadów jeszcze nic nie mam,a przychodza do nas na wigilie:baffled:
 
reklama
Do góry