reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ninja, ja przestawiłam suwaczek wg terminu z usg. A tak na prawdę to i tak wiem że będę wczesniej ciachana, więc to tylko tak pro forma. No i przegapiłam swoją studniówkę, była przedwczoraj buuu.
Podpinam się więc do Was i poświętuję dziś :)

Strasznie dużo napisałyście. Strasznie. Nie nadążam. Ale jeszcze tylko styczeń, może nawet nie cały, i jak pójdę na L4 to sie nie opędzicie ode mnie :) Będę produkować post za postem :)))

Co do fryzurek, to mam pełen przegląd przy pobieraniu cytologii ;) Tendencje rozkładają się równomiernie, połowa populacji młodych kobiet przychodzących do naszej pracowni preferuje na gładko lub z paseczkiem, druga połowa podgala tylko boczki ;)))

Cos mi się w głowie zakręciło, chyba musze się położyć :/
 
reklama
Ninja - i ja się dołączam do życzeń! Niech będzie pięknie, świątecznie i ciepło. A Nowy Rok niech przyniesie spełnienie Marzeń :)))
 
Ninja- ja równiez podpisuje sie pod Twoimi zyczenimi dobrze to ujełas.I zycze Ci takze aby te Swieta upłynęły Ci w ciepłej i rodzinnej atmosferze.Te Swieta beda magiczne dla kazdej z nas bo nosimy w sobie nowe zycie, małego człowieczka i to samo w sobie jest juz magią
Kurcze ale mnie poniosło:zawstydzona/y:sorki
 
Dziewczyny, rano muszę wyjechać już do Wawy (mam do pozałatwiania dużo pierdół z papierzyskami do budowy i załatwianie kredytu, więc już zostanę tam na Święta, potem jeszcze do teściów do Częstochowy i wracam chyba 29.12. Nie wiem, czy będę miała dostęp do netu,
Więc:
Życzę Waszym rodzinom tego, czego zawsze się życzy z okazji Świąt, ale przede wszystkim życzę właśnie Wam, by wasze dzieci rodziły się zdrowiutkie i w terminie, by każde z nich było najładniejsze, najmądrzejsze i najkochańsze, by dawały tym z Was, które są już mamami, takie samo szczęście jak Wasze starsze dzieci, a tym z Was, które oczekują pierwszego dzieciątka - szczęście jakiego nie mogłyście sobie dotąd wyobrazić...

(Aż mi łezki napłynęły, bo tego samego życzę sobie) :sorry2:
Ninja- Ja Tobie również życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających się Swiąt Bożego Narodzenia. Aby spełniły sie Twoje najskrytsze marzenia.
Uważaj na siebie i odpocznij.
th90055.gif
 
Hej hej!
Wioletta...mamy taki sam czas oczekiwania :tak:.Mi tez zostalo 78 dni:-D.I ja tez z W-wy .Ja zamierzam rodzic w Bielańskim...tak jak Ninjacorps.Chodzę prywatnie do lekareza który pracuje w tym szpitalu.
Ninja- Piekne zyczenia...wzajemnie.Ja zycze Tobie jeszcze tego żeby mały zrobił Ci troszkę miejsca na świateczne przysmaki ;-)
Dziewczyny mi jeszcze kilku prezentów brakuje na sama mysl że teraz mam isc do sklepów ogarnia mnie paranoja....:szok::szok::szok:.Z porządkami swiatecznymi tez jeszcze w lesie:confused:.Małz bedzie sprzatał ale tak mi go zal bo pracuje całymi dniami..przyjeżdza do domu to normalnie zwłoki...Jestescie juz w 100% gotowe na świeta???
 
Cześć Ibolya -Miło Cię poznać. Mamy termin na ten sam dzień -fajnie. A To Twoja pierwsza dzdzia będzie? nie zorientowałam się jeszcze. Leon- fajne imię.
Cos znalazłam- masz już dzidzię ur.31.05.2007 tak? a jakiej płci?
Ja nie jestem jeszcze gotowa na święta, pracuję-i jakos nie mam czasu na ostatnie przygotowania.I trochę mam lenia.:tak: Prezenty nie do końca kupione, mieszkanko jako tako posprzątane, ostatnie porządki na koniec zostawiam. :blink:
Wigilię spędzam u teściów potem u rodziców, na pierwszy dzień świąt jedziemy do męża siostry, a w drugi -chłop do pracy a ja z Hubuniem skoczymy do moich rodziców. I po świętach.
A Ty jak spędzasz Boże Narodzenie?:-)

Remeny- czy Ty jesteś pielęgniarką czy lekarzem? tak jakoś wnioskuję, pisałaś o fryzurach przy pobieraniu cytologii.
 
itam w czwartkowy, bardzo ponury poranek! Ja do świąt jeszcze nie jestem wogóle przygotowana. Kilka prezentów już mamy, ale jeszcze sporo jeżdżenia zostało na weekend. No i wielkie sprzątanie też jeszcze przed nami i też czeka na weekend. Jak na razie coraz gorzej mi się rano wstaje, ale jeszcze tylko jeden dzień i nareszcie wolne!!!
 
reklama
Wioletta- mi tez milo Cię poznac.Dosc rzadko bywam na forum (w sensie rzadko sie udzielam) wszystko natomiast czytam od deski do deski...wiec jestem mozna powiedziec na bieżąco.W której cześci W-wy mieszkasz? Ja w Ząbkach...
Doris - hej!co słychac jak samopoczucie? Mnie przez 30 tyg nie ruszało nic (oprócz rzygulin w sierpniu) a teraz mnie qrde jakies przeziebienie dopadło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Najgorsze że wszystkie skuteczne srodki sa poza naszym zasiegiem.Biore więc wapno na wysuszenie kataru i rutinoscorbin.Po prostu rewelacja-rozłożyc sie na święta!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A dziewczyny jeszcze jedno...w zeszły piatek sciełam włosy miałam długie za łopatki...A teraz chłopczyca;-);-):-D:-p Mój maz powiedział ze wygladam rewelacyjnie a jego zdanie ma dla mnie przeogromne znaczenie.Wiec i makijaz robie mocniejszczy, zakładam kolczyki bo nareszcie widać i wogóle czuję sie strasznie odważna...bo przeciez to nie takie byle co;-);-);-)Uffff ale peany na swoja cześc piję!!!1
 
Do góry