reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie kochane.:-)W szoku jestem ze tyle napisyłascie a chyba zagladałam wczoraj:dry:hmm...
Gizia-usciskaj Przemcia ode mnie jak byłam mała ciagle miałam angine a pozniej mama zatrybiła ze to po gumie huba-buba dziwne co??
Mamma- super ze juz Wam przechodzi 3majcie sie cieplutko
Mnie tez dopadła lustrzyca i albo jade po omacku albo z lustereczkiem.Czasem tez kochany pomoze ale to najczesciej konczy sie seksikiem wiec jak sie spiesze,albo nie mam ochoty to walcze z włochami sama.

A co do Piśki to tez całkiem na glace:-)chociaz moj J.lubi jak cos tam zostawiam i czasem cos dla niego wyhoduje(pasek)
 
reklama
lbolya - ja zostawiam centymetrowy pasek na przodzie i zgadzam się z niekat - mi też się wydaje, że tak łatwiej zachować higienę :confused: No i wiadomo - wtedy te miejsca są jeszcze bardziej wrażliwe na bodźce :tak:

Weronikaa - twardziel z Twojego męża, ahahahaahahahahaa, co za poświęcenie!!!
 
reklama
Dzięki dziewczyny! :-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D

Hmmm. policzyłam też ręcznie na kalendarzu papierowym i się zgadza, więc Remeny tez powinna mieć studniówkę, ale jej suwaczek inaczej liczy coś :confused:
 
Do góry