reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ja tez sie gimnastykuje z golarka i sie zastanawioałam czy nie pójsc na łatwizne i sobie wydepilowac woskiem u kosmetyczki...lekarz dał mi zielone swiatło.
Ale mam swiadomośc że bedąc w ciazy bedzie mnie bolało bardziej niz zazwyczaj....wiec sadzam d...ę przed lutrem i kosze ogródek;-)
Jakie macie zdanie nt tzw depilacji brazylijskiej (po całosci- łysa ;-)?)
Mnie to kusi coraz bardziejk i jesli gin uzna że czemu nie...to jak sie po porodzie zagoję, wyleczę itp....to mam zamiar na łyso.
Wiem jaka to frajda bo kiedys ogoliłam sie zupełnie, całosciowo....
Efekt jest taki że małż nie odmówi żadnej zachcianki....hihihi
 
reklama
Ja pieklam z bardzo podobnego przepisu tylko z mniejszych proporcji i wyszly bardzo fajne. Udekorowalismy nimi z Julkiem choinke i mamy teraz nie dosc, ze ladnie pachnace to jeszcze na dodatek bardzo apetycznie wygladajace drzewko ;-):-)
A reszte chodze i non-stop podjadam :-)

Thelma witaj ponownie:-)
 
Zaczelam posta w miedzyczasie poszlam sobie zrobic lunch, wracam pisze i co widze, ze tu juz o lustrzycy i goleniu a ja nadal o pierniczkach ;-):-)
Nie ma to jak 'marcowkowe tempo' :-)
 
Ja tez sie gimnastykuje z golarka i sie zastanawioałam czy nie pójsc na łatwizne i sobie wydepilowac woskiem u kosmetyczki...lekarz dał mi zielone swiatło.
Ale mam swiadomośc że bedąc w ciazy bedzie mnie bolało bardziej niz zazwyczaj....wiec sadzam d...ę przed lutrem i kosze ogródek;-)
Jakie macie zdanie nt tzw depilacji brazylijskiej (po całosci- łysa ;-)?)
Mnie to kusi coraz bardziejk i jesli gin uzna że czemu nie...to jak sie po porodzie zagoję, wyleczę itp....to mam zamiar na łyso.
Wiem jaka to frajda bo kiedys ogoliłam sie zupełnie, całosciowo....
Efekt jest taki że małż nie odmówi żadnej zachcianki....hihihi
cóz ja szczerze mówiąc zawsze mam tak;-)ja tak lubię i mąz tak lubi a ze robięt o juz dłuuugo to wprawe mam i anwet teraz z brzuchem jade po całosci.A ty masz zamiar to zrobic u kosmetyczki?W jaki sposób - woskiem???? to juz bym chyba nie dała rady:baffled:kiedys RAZ próbowałam sama woskiem same okolice to małos ie nie wściekłam:szok:juz wole depilatorem ale w zwiazkuz tymz ę teraz ciaża i depilatorem nie wolno to działam maszynką:tak:
faktycznie mężus jak zobaczy mnie świerzo po "zabiegu" to sam się rwie:-p:-p:-p
 
Mi tez powiedzieli ze decyzja przyjdzie poczta i bedzie napewno pozytywna;-)
no i nie beda wzywac na komisje;-)wziełam wniosek i opd razu pognałam do gina zeby mi wypełnił a potem z powrotem do ZUS-u i takim sposobem załatwiłąm wszystko ufffffffff
Mamma to super ze dziś lepiej:-) a Jasiu biedaczek:-(
Iboyla ja w tej chwili ajde po całości a jak mi sie neichce i mam malitkie to tylko bikini podgalam;-)a an wosk bikini to bym sie skusiła ale sie boje tego bólu:-p
mój tez małżon lubi jak mam "na łyso" :-D
Niekat ty jeszcze mas zmały brzuszek więc jak zapuścisz żurawia to coś tam napewno dostrzezesz a u mnei tylko boczki widac jak zapuszcze zurawia:-p:-D
 
Niekat- zgadza sie zamierzam zrobic to woskiem u kosmetyczki...czytałam kilka topików na ten temat i musze powiedziec że czekam do ok 2 miesiecy po porodzie....
Mam namiary...dziewczyny pisza ze bół ogromniasty ale można znieść..Kiedys sama próbowałam sobie woskiem usunąc włoski z bikini....Porobiły mi sie wylewy i dałam sobie spokój...Wiem że to natura ale ja nie cierpie swojego owłosienia ...dałabym wszystko zeby wlosy mieć tylko na głowie, brwi i na powiekach....
 
Ibolya - i ja ubolewam nad tym:dry:niby to chroni przed róznymi infekcjami ale ja mam wraznei ze własnie łatwiej utrzymac higiene miejsc intymnych kiedy nie ma sie na czym bakretia zaczepic,nie:dry:zbędnemu owłosieniu mówie stanowcze NIE:-p
ja sie zdecyduje na pewno na wosk (u kosmetyczki bo sama juz nigdy sie nie odważe - ani wprawy ani wiedzy jak to zrobic poprawnie) ale tylko okolic bikini- newralgicznymi miesjcami zajmę sie juz sama;-)
 
a tak w ogółe to swego czasu mieliśmy z mężem taki kod - MPG (manicure, pedicure, golenie) i jak mówiłam to wchodząc do łazienki to znaczy że ma się szykowac na dłuższe czekanie i nagrodę jak już wyjdę:-p:tak:;-):-)
 
Ja znowu zmienie temat na bardziej świąteczny:-):-)
Ktoś pytał o przepis na sernik-jest super puszysty i nie jest suchy i generalnie bardzo łatwy do zrobienia:tak:
Ciasto:25 dkg maki tortowej,1 łyzeczka proszku do piecz.,1 jajko,1 żółtko,3/4 szkl.cukru,3 łyzki maślanki,10 dkg margaryny
Zagnieść ciasto i wyłożyć na blachę
Masa serowa:1kg sera(wiaderko gotowego już),2 cukry waniliowe,1/2 szkl.oleju,2 szkl.mleka,2 całe jajka,4 żółtka,1 szkl.cukru,2 budynie śmietankowe z cukrem(winiary najlepiej,a dlaczego to nie wiem)
Jajka utrzec z cukrem i cukrem waniliowym,potem dodac ser i to razem wymieszać.Póżniej rozpuscic budynie w zimnym mleku(1 bud.na 1 szkl.mleka)i dolac do reszty,na koncu olej i wszystko razem wymieszać.Wlać na wcześniej przygotowany spód i piec ok.1 godz.(220st.)Gdy ciasto będzie gotowe wyłożyc na nie ubitą pianę z 4 łyzkami cukru i zapiec to jeszcze 10 min.Potem 1 łyzka masła roslinnego,2 łyżki cukru,10 dkg wiórek kokos.-podsmażyć na patelni na miedziany kolor i wysypać na zapieczona pianę-uffffffffffffff
 
reklama
mamma- własnie dodałam składniki z serniczka do listy zakupów na dzisiaj....ales mi narobiła smaka..sprzedałam pomysł małżowi i juz sie wycofać nie moge:tak:.
dziewczyny a czy któras ma fajny przepis na ciacho TIRAMISU???
 
Do góry