reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

PrzyszłaMamusiu, dobrze, że wyniki w porządku :tak:
mamma80, oby ci się humor poprawił
WildWind, witaj wśród marcówek :-)
siwona, no to chłopak jak się patrzy :-D
U mnie dzidziek też raczej się przeciąga niż kopie. Chociaż jeszcze potrafi tak prywalić w pęcherz, że gwiazdki widzę ;-)
Robię dzidziusiowi sweterek na drutach. Nie idzie mi zbyt szybko, ale myślę, że jeszcze 1,5 tygodnia i będzie gotowy. Oczywiście się pochwalę :-D
Dzisiaj idę do gina. Mam nadzieję, że wszystko ok. No i może będzie już wiadomo na 100% kto tam się ukrywa.
Mnie na szczęście nudności nie męczą, ale bardzo współczuję. Przy tej diecie też zgaga jakby mniej dokuczała.
 
reklama
Takie pytanko, bo kiedyś poruszałam temat zwolnienia lekarskiego i któraś mamusia pracuje w kadrach, miałabym prośbę żeby się mi "ujawniła" bo nie chce męczyć Was swoim problemem na głównym, a tak napisze na priwa o co mi chodzi.
 
jesteście niesamowicie elokwentne tyyle zaległości że hej:szok:z godzinę czytałam!
teraz to i mi zniknęło imię,za długo komp był nie włączany??
Wróciłam wczoraj,ale tragedia!!!dopiero powoli dochodzę do siebie:-(,myślę że to od hot-doga co zafundowaliśmy sobie przy okazji tankowania na stacji:-(
myślałam,że zaraz dzidziołka zwymiotuję tak mnie rwało,prawie nic nie pospalam żołądek mnie bolał!!!i dziś sucharki i może zaraz poproszę męża żeby mi zrobił jakąs zupkę z ryżem:baffled:
 
Gratuluję studniówek i nowych trymestrów!!!ale tan czas leci aż strach...:szok:
moja mała tak mamę boksuje,że najpierw nie daje usnąć a rano budzi,trzeba się przyzwyczajać;-) w czwartek mamy wizytę,to zażyczę sobie badania na wlasną prośbę jak nic nie będzie kazał:wściekła/y:
Weronika wszystkiego naj,naj,naj!!!:-D
 
Niekat -skoro ty zaczynasz 7 miesiąc jutro, to znaczy, że ja zaczęłam dzisiaj!!!!

Dziś w nocy śniły mi się koszmary, to chyba przez to że myślałam o mojej siostrze i o tym, że to jeszcze nie były te skurcze ;(
 
Czesc laseczki;-)Nie było mnie ostatnio bo kiepsko sie czuje i humor do bani.Strasznie mnie dzis brzuszek bolał jakby miał odpasc,az sie wystraszyłam.Jutro ide do mojego Gp(rodzinny)jak mi znowu powie,ze badanie krwi mi nie potrzebne to mu chyba wsadze ten jego ciśnieniomierz w d....
WildWind- witam serdecznie;-)
 
reklama
Do góry