reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Kochane jestescie juz mi lepiej! :-)
Jutro umowie sie na wizyte.
Fajnie ze macie juz po dzieciaczku w domu, ja wlasie najbardziej sie ciesze na swieta z dzieckiem. dzieci tak fajnie sie ciesza z najbanalniejszych prezentow. Nie moge sie doczekac zmiany mojego tj naszego zycia! Za rok Mikolajki beda inne!
Dzis sprawdzilam - zostalo mi raptem 86 dni (do pierwszego wyznaczonego terminu) przegapilam magiczne 100 dni!
 
reklama
ninjacorps - pewnie masz racje jezeli chodzi o sluzbe zdrowia, ja to tak z sentymentu - strasznie teskinie za wszystkim co Polskie (no moze nie za polityka, podatkami, biurokracja...).
Kuzynka mojego meza chodzila tez prywatnie i od niej chcieli 3500 za znieczulenie (nie zaplacila bo nie zdazyli jej podac - przyjechala do szpitala ze zbyt duzym rozwarciem)
 
Padam na ryjek::sorry2:Ide sie popluskac i lulac...jutro znowu do pracy.Piątek wiec bedzie ciezko.Dobranoc Kochane,miłej i ,,przytulnej'';-)nocki zycze.
Ciesze sie ze do was dołaczylam poczytam Was jutro.3majcie sie cieplutko papa.
 
Cześć dziewczyny!!:-)
Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek:-), obyśmy wszystkie dotrwały do swoich terminów no i zeby nasze porody były szybkie, łatwe, bezbolesne i bez komplikacji:-):-):-)
Telma nic się nie martw, jesteśmy z Tobą i do usłyszenia juz z Polski, odezwij się koniecznie :-):tak:
 
sim mam a właściwie miałam identyczne uczucie po sexie:tak:dlatego kochalismy sie tylko wtedy kiedy wiedziałam ze potem będe mogła z godzinke poleżeć.teraz juz tego nie mam a miałam od początku ciazy tak gdzies do poczatku 6 miesiaca:dry: dokałdnie parcie na dół jakby miało mi wszytsko wypaśc z tym zę ja takie uczucie miewała i rpzed ciążą tylko po jakimś "hard corze" łózkowym (maraton):sorry2::-pdlatego mnei to się kojarzy z tym.Bez sexu dolegliwosc ta nie występowała.teraz ustała zupełnie:tak:na szczęście:-p
 
qrcze widze ze wszędzie ta służba zdrowia szwankuje u ans pod wzgląedem opkieki personelu a za granica pod względem badań:dry::no:
dizewczyny odpoczywac a nie szaleć
 
Sim77- 3500 za znieczulenie :szok::crazy::szok: no nam też mówiła że jest płatne (Bo NFZ tego nie refunduje, bo przecież to luksus i można się obejść :baffled:)
Też tak mam tylko że po dłuższym spacerku (wrażenie, że dzidzio chce wyjść), ale to po dłuższym, no i ginka mi na to żeby skrócić spacerki :baffled:

Ninja - matko 240 za badania!!:szok: Ja za ten pierwszy komplecik - tez prywarnie zapłaciłam 120!
500-600 to jeszcze nie kosmos za to znieczulenie, ale ja chyba spróbuje bez ... ciekawe ile wytrzymam :-D

A siary nie mam? A powinnam mieć? Od kiedy powinna się pojawić??
 
Aaa zapomniałam dodać, wczoraj jak zwiedzaliśmy porodówke, Babka pozwoliła nam wejść na sale matek z dziećmi (tych ju z po porodzie). I były tam dwie mamuśki a obok nich ich bobasy.
KURCZE JA TEŻ TAK CHCE!! Chce żeby już było 'po" i żeby dzidzia już była z nami! Jakie świetne małe chrabąszcze sobie słodziutko spały ;-):tak::-)
 
weronika siara nie musi leciec w ciazy.Własciwie nawet lepiej ze tak nie ejst bo ona jest po to zeby PO PORODZIE dziecko miało czym uzupełnic ubytki energetyczne po wysiłku zwiazanym z porodem.
 
reklama
a ja mam pytanie czyto techniaczne - chodzi mi o imie mojego Motylka:tak:codziennie musze wpisywac je na nowo i wklejac w podpic bo każdego ranka wyskakuje mi zamiast niego pusta ramka z czerwonym X w lewym gornym rogu:crazy:czy moze sie któras orientuje czemu:confused:bo wy tez macie i to cały czas:dry:
 
Do góry