reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dziewczyny, ale dajecie dzisiaj czadu z tymi postami!!!!!!!:szok:
Madzia- witamy, rozgość się i wklej suwaczek!:-):-D
Mrowa- podtuczyć ależ skąd:-D:-D:-D:-D
Cześć Giza- fajnie,że sobie wypoczełaś!
Kurcze a ja znowu byłam na naszej-klasie i znalazłam znajomych o których nie myślałam, że uda mi się jeszcze kiedykolwiek kontakt z nimi nawiązać!:-)
 
reklama
oj moja kondycja też padła czuje się jak kulka idąca po śniegu :-D

przez dwa dni tak mnie bolało przy chodzeniu jakby miała zakwasy po jakimś ciężkim treningu
a czasem podczas snu jak chcę się obrócić na drugi bok to mnie strasznie boli kręgosłup a gdzie tam marzec :dry::szok::confused:
a jak już się bardzo zmęczę to boli mnie obok pępka po prawej stronie( patrząc na brzuch z góry) wiecie co to może jest?
śpijcie dobrze pozdrawiam :-)



 
O widze, ze co u niektorych snieg lezy:-)

Ale zescie napisaly. Za skarby nie nadrobie wszystkiego ale sprobuje choc roche poczytac. Mamy po przeprowadzce pierwszych goscie (tesciow na cale 10 dni) wiec czasu brak na siedzenie przed komputerem (nadrabiam zaleglosci w samotnosci czyli w spacerach po miescie bez Julka:-)). Ogolem wszystko pieknie tylko od tego biegania i spania na materacu na podlodze (bo oddalismy tesciom nasz pokoj i lozko) to mne kregoslup pobolewa. I tez mi sie wydaje, ze forme ma slabsza niz w pierwszej ciazy i tak wogole mniej mobilna i wytrwala jestem. A do marca jeszcze spory kawal czasu.
Za trzy tygodnie tez mnie czeka slawetna glukoza i tym razem chyba sie dowiem na co narzekacie bo ma byc na czczo ( a wizyta w poludnie) i bez dodatkow. Mam nadzieje, ze bedzie ok. No i kurcze nastepne klucie - jak do tej pory nie mialam wizyty bez pobierania krwi. Najpier wyniki a ze toxo wyszlo ujemne (czyli totalny brak przeciwcial) tak wiec kluja mnie co miesiac dla pewnosci (taka polityka). Z jednej strony brawa za dbalosc z drugiej troche to meczace.
Dobra lece czytac wczesniejsze strony:-)
 
Witam moje dziewczynki!!!
ale was tu duzo dzisiaj sie przewinelo az nie moge spamietac wszystkich po przeczytaniu zaleglosci;-)a ze troche narzekacie na samopoczucie to ja tez musze,bylismy dzisiaj w sklepie i nawet calego nie przeszlismy a mnie tak z przodu jak i z tylu ponizej pasa jakis bol wszedl:-( ze wyszlam i soadlam w samochodzie a Macka zostawilam w kolejce do kasy.Za dlugo na nogach czy co???brak kondycji???ostatni raz tak mi sie robilo pierwszego dnia okresu:confused:czasami to juz wolalabym sluchac placzu i myc pupke.a tu jeszcze tyle czsu i co najgorsze przedemna
 
a i chcialam powitac wszystkie mamuski ktorych jeszcze nie mialam przyjemnosci poznac:-)HELLO!
ale jakos takiego mam nerwa dzis od samego rana a jeszcze pewne czynniki mi go podsycaja ze szok:wściekła/y:
 
Witam Was!wybaczcie,że tak długo mnie nie było...ale ostatnio dużo odpoczywałam i leżałam w łóżeczku-nie czuję się najlepiej po tym fenoterolu,poza tym byłam przeziębiona:-(u mnie już 22 tydzień...od ok 2 tygodni wyraznie czuję ruchy...mojej ..CÓRECZKI:-)no właśnie-byłam w zeszłym tyg na usg i na 99%córeczka!!!Karolcia:-)mocno się rusza i ją czuję często w brzuszku,co bardzo mnie cieszy!!!:-)12 grudnia jadę do mamy na śląsk z mężem-już się nie mogę doczekać!!pozdrawiam Was serdecznie!!!!!
 
Dzis dzień Wielkich Powrotów na łono BB :) Witajcie :)

Nie czytam co napisałyście od wczoraj bo właśnie wóciłam do domu, cały dzień na nogach i padam na pysk.
Chciałam sie tylko pochwalić, że robiliśmy dzis powtórkę usg bo ostatnio kiepsko było widać serduszko - i wiemy że będziemy mieli synka! Serducho zdrowe jak dzwon i cuś między nogami :)

Ja sie nie nzam na hodowli chłoców, ratunkuuu ;))))
 
Ja sie nie nzam na hodowli chłoców, ratunkuuu ;))))

Remeny a ja dziewczynek :-) To sie bedziemy wymieniac radami:-)

A swoja czy mi sie wydaje czy jak dobrze pamietam i widze po suwaczkach to chyba wszystkie podwojne mamy beda mialy teraz zupelnie cos inneg niz za pierwszym razem. Zatem emocje prawie jak przy ierwszej ciazy:-)

I tak sobie jeszcze mysle biegajac po miescie jak to jest przyjemnie targac ze soba tylko brzuszek a nie dodatkowo jeszcze 18 miesiecznego klocka. I wogole jaki to luzik z jednym maluchem.... no i ze niedlugo mi sie ten luzik skonczy:-)
 
Dobra, spróbuję wkleić jakieś zdjęcia Meli, ale proszę o wyrozumiałość, bo jeszcze tego nie robiłam:no::-(
[URL]http://img408.imageshack.us/img408/773/p9081432yx8.jpg[/URL][ /img]
no to go!
 
reklama
i D*****a! Mrowa- Ty jesteś specjalistka od zdjęć- help! Co zrobiłam źle!?
Teraz bym się pobawiła, bo o tej godzinie dobrze mi net chodzi, a tu nici!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry