reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

aha dziewczyny ja chyba nie bede kiała robionej glukozy bo lekarska stwierdziła ze mam dobre wyniki ale mozna po wynikach tych podstawowych poznac czy sie nie ma cukrzycy
 
reklama
Niekat - nie pamiętam jak ja miałam po glukozie bo to było już chwile temu, ale tak sobie teraz właśnie próbowałam obrączkę ściągnąć i też jakoś ciężko :dry:

Marzenko
- chyba powinnaś mieć zrobioną glukoze, ja też zawsze wszelkie wyniki mam w normie a glukoze miałam robioną mimo to!
 
Też mi się wydaje że tą glukozę trzeba zrobić.Po wynikach normalnych to chyba średnio się można zorientować czy jest cukrzyca-chyba że juz ci w moczu cukier wyjdzie,ale wtedy to już trochę chyba wszsystko jest zaawansowane:dry:
 
aha dziewczyny ja chyba nie bede kiała robionej glukozy bo lekarska stwierdziła ze mam dobre wyniki ale mozna po wynikach tych podstawowych poznac czy sie nie ma cukrzycy
to jest podstawowe badanie w ciazy żeby własnie wykluczyc cukrzyuce ciażową bo na oko trudno powiedziec która z nas moze ją miec:dry:
niewiem czy to nie zapóźno tak czy siak mozesz zrobić prywatnie badanie;-)
 
Niekat nie przypominam sobie takich objawów:eek: obrączkę mogę teraz spokojnie ściągać;-) ale każdy organizm napewno inaczej reaguje na taką miksturę wiec sie nie przejmuj;-)
 
Ja mam wizyte u gina jutro i bede klamac,ze sie zle czuje,slabo mi poce sie i takie inne.Moze w ten spsob zostanie zmuszony do zrobienia mi badan.Ostatni raz i zarazem piwerwszy mialam je robione na poczatku ciazy.:wściekła/y:Tu ciezarne krowy lepiej traktuja niz ciezarne kobiety
 
kindzia ja własnie za takie olanie sprawy badan m.in. zmieniłam lekarza... bo ja rzeczywisćei xle siec zuje i mwiłam o tym staremu ginowi ale on nie reagował - wniosek prosty sie nasunął:zmiana gina:tak:i w ten oto magiczny sposób w poniedziałek idę na druga juz wizytę z kompletem wyników badań i całą seria pytań oraz oczywisćei wielką nadzieją ze jak mi zrobi USG to dziecinka sie wreszcie ujawni:sorry2:
a co do glukozy i moich opuchnietych palców to nie przypominam sibie zebym tak reagowała poprzednio w ciązy a przeciez glukoza to glukoza - nic wiecej.To jakbym się ożarła słodyczy czy jaos tak.... w każdym razie w tej chwili po opuchlixnie nie ma sladu ale za to mam dodatkowe pytanie na poniedziałek;-):-pchyba mnie Gino wyrzuci z gabinetu po 10 minutach:sorry2::-D
 
reklama
NIEKAT gina moge zmienic,ale to nic nie da.Tu w Holandii tak poprostu jest.Zaszlas to pewnie i tez urodzisz.Ja i tak mam zaszczyt ze chodze do ginekologa a nie do pielegniarki lub lekarza pierwszego kontkatu,ze bede rodzic w szpitalu a nie w domu :wściekła/y:
 
Do góry