reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Spróbuję jeszcze raz
[URL]http://img510.imageshack.us/img510/3316/p9081419xp9.jpg[/URL][ /img]
ale chyba nici z tego, bo zrobiłam tak samo:zawstydzona/y::-(
Czekam [B]Mrowa [/B]jutro na info od Ciebie
 
reklama
ooooo mamo!!! chwilkę tu nie zaglądałam i tyyyyyle mi się zaległości narobiło....no cóż... nie można was ani na chwilę spuścić z oka:-):-):-)

w każdym razie witam się dzisiaj z rana pod koniec baaardzo ciężkiego tygodnia... przebiegając tylko przez strony zauważyłam, że ujawniło nam się troszkę dzieciaczków:-):-):-) mamy ujawnionych synów i córek - po pierwsze MOJE GRATULACJE!!!!, a po drugie napiszcie mi info na priva, żebym mogła nanieść te zmiany na liście mamuś marcowych (płeć i imię)

Telma dziękuję za słowa otuchy:-):-) no czasem tak mam, że musze się troszkę pożalić, ale dzisiaj idę na szkołę rodzenia też sama, ale dumna, że mamy już jednego szkraba i że radzimy sobie sami z mężem z opieką nad nim.. taką taktykę przyjęłam.. zobaczymy co mi z tego wyjdzie:-):-):-)

a i ja też mam znaaacznie gorszą kondycję w tej ciąży... ale lekarz też mi kazał być bardziej ostrożną, bo mówił, że mięśnie w drugiej ciąży sa już słabsze i luźniejsze, mniej sprężyste...bo były już rozciągnięte... no i przede wszystkim u mnie to brak ćwiczeń fizycznych... w pierwszej ciąży pies mnie wyprowadzał na spacer, a że to był długodystansowiec to robiliśmy dziennie sporo kilometrów, a teraz.. od dwóch lat.. wolniutki spacerek na plac zabaw...i efekty są:-(

to tyle co pamiętam, że miałam napisać...
 
Zjawka gartuluję Karolci:-) po fenetrolu niestety kondycja nei najlepsza tak słyszałam:dry:
Telma śliczna twoja Amelka ale ma burze loków:-)
zaraz wkleję poprawnie zdjęcie;-)
a zrobiłaś źle tylko tyle że w ostatnim [/img] dałaś spacje przed znakiem "/" a nie powinno jej byc;-)
ale link dobry skopiowałas zeby nie pisac tego z palca u samej góry masz taki obrazek zółty z gorami i naciskasz go i wklejasz tylko ten link co skopiowałaś na czystym tle i od razu zobaczysz czy zdjecie ci się dobzre wkleiło ;-)
Skaba śliczny avatarek:-)
 
Amelka Telmy :-)
p9081419xp9va6.jpg

p9081432yx8uh3.jpg
 
Telma a praktyka czyni mistrza nauczysz sie wszystkiego ja na bb siedze juz 2 lata ;-) i też na poczatku byłam zielona:-p
 
śliczne te wasze Amelki :-)
po kilku dniach zimnych dni zaczyna mnie gardło boleć muszę zacząć je grzać żeby mnie jakieś choróbsko nie dopadło
moja córcia coraz większa to i więcej sobie bryka w brzuszku :-D

jak już się bardzo zmęczę to boli mnie obok pępka po prawej stronie( patrząc na brzuch z góry) wiecie co to może jest???


 
Mam pytanie:albo coś wcisnęłam albo nie wiem co,ale mam strasznie maluteńką czcionkę i ledwo co mogę przeczytać:eek:Nie wiecie może jak mam to naprawić????????????????????????????(nie wiem czy odczytam ale spróbuję)
 
reklama
Telma- śliczna ta Twoja córcia. Mam nadzieję, że moja też taka będzie.
Wybieram się na szkołę rodzenia i zastanawiam się czy iść prywatnie czy do szkoły przy szpitalu. Może coś poradzicie.
 
Do góry