reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mrowa, weselisko to mi się nie szykuje, bo oni ten ślub to tak w 10 min. chcą zrobić. Weselisko to w lato chcą zrobić , jak Kaśka już dojdzie do siebie :-D:-D:-D , chociaż jak mówią, też pewnie nie wyjdzie bo tak jak u milla29 kaskę będą woleli w dom pakować.
Za 2 tygodnie jak będę w Wawie to się z bratową naplotkuję że ho ho! Ona jest w 7 miesiącu to trochę mi poopowiada co i jak.

Ale laba dzisiaj - miodzio!!!
Jeszcze 1,5 tyg. w pracy i będę sie tak lenić codziennie! :-D
 
reklama
mrowa1 - będzie ok. 3 miesięcy różnicy dlatego nie kupuję żadnych ciuszków dla malucha - bratową znajome zasypały ciuszkami a i ona dokupuje co jej się podoba a że niemowlęta szybko wyrastają z ubranek więc zaraz będzie je musiała oddać mojemu maluchowi :-D
 
Witajcie kochane Marcóweczki!!!

Ja już po urlopie! :tak: Było cudownie!!! Pogoda nam dopisała. Słonko świeciło codziennie! Widok z pokoju hotelowego mieliśmy na samo morze. Także w jednym zdaniu wyjazd był bardzo udany. :-D Ale za to kilogramów to na pewno troszkę przybrałam :szok::szok: Takie błogie nic nie robienie i obiadki w restauracjach musiało się tak skończyć. Dobrze, że byliśmy tam tylko tydzień. Ale ciemną stroną było to, że znowu się podziębiłam:wściekła/y:. Mam straszny katar i mocno jestem przyblokowana (oddycham tylko buźką) także dziś i jutro leże :wściekła/y::wściekła/y: coby nie przerodziło się w kaszel itp... Złapało mnie już w czwartek. Mężulo nawet mi nie pozwalał chodzić na basen, który znajdował się 2 piętra niżej:confused2:. Ale cóż zdrówko najważniejsze.
Wróciliśmy wczoraj wieczorem. Ale powrót mieliśmy koszmarny!!! Wracaliśmy 9 godzin :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A między innymi podróż naszą wydłużył wypadek w Ostródzie. Byłam wystraszona, bo kilometr przed tym zdarzeniem zatrzymaliśmy się aby coś zjeść (ale okazało się, że zajazd zamknięty z powodu wesela i po 5 min wróciliśmy na trase a tam okazało się, że wypadek. Jakby nie nasze zatrzymanie to może byśmy byli świadkami tego wypadku (nie chce myśleć o gorszej wersji). Tak więc musieliśmy objechać ten wypadek, bo inaczej byśmy stali w korku 3 godz:wściekła/y:.
Ale dziś od południa nadrobiłam wszelkie zaległości na BB :-):-)
Ale dużo wątków poruszyłyście:-).
Co do wypadania włosów to mi odkąd pamiętam zawsze wypadały (ale nigdy nie mam ich mało) a teraz znacznie mniej mi wypadają. Ale od roku stosuję szampon firmy Dermena, który jest do kupienia w aptece (ok24 zł)i po nim bardzo się wzmacniają włosy. Mojej siostrze kiedyś poleciłam, bo jej strasznie poleciały (co było widać) i teraz ma bardzo gęste.:tak:
Powiem Wam coś śmiesznego. Tak sobie czytam m.in. o siarce z cycorków ja partrze a ja mam wilgotną koszulkę przy sutkach:-D. Myślałam początkowo, że się zalałam czymś albo oplułam :sorry: a tu nie, u mnie też pojawiła się siarka. Musiało też leciec w nocy bo mam okrągłe plamy na mojej białej koszulce:-D:-D:-D.
Dobra na razie to tyle...dziś się jeszcze pojawię, a teraz muszę cosik zjeść. :-p
 
...witam ponownie...

Telma78- witaj wśród nas. Fajnie, że jeszcze nasze grono się powiększa:tak:. Mamy nadzieję, że często będziesz się udzielać:tak:, bo jest nas naprawdę dużo co można zauważyć na liście, którą stworzyła Skaba1 a jednak nie tak dużo mamuś się udziela:-(
Skaba1- gratulacje z powodu zdanego egzaminu:rofl::biggrin2:. Tak a'propos kalendarza to mi wyszło, że bedzie dziewczynka (znaczne prawdopodobieństwo) ale coś czuję, że to będzie chłopczyk...okaże się w środę (mamy USG 3/4D to powinno być już widać):-D:-).
mamma80- gratuluję ruchów dzieciaczka...ohhh to cudowne uczucie. Ja już doświadczam go codziennie:-D...ale tak jak kiedyś któraś z Was napisała, że jak się już czuje ruchy i pojawi się taki dzień, że nasz dzidziulek jest na tyle leniwy, że nie chce mu się mocno kopać to dopiero mamusia wpada w panikę, że dziś nie było kopania. Ja tak mam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Ale jak tylko znowu poczuję to pełna euforia:-D:-):cool:.
niekat, mrowa1- zmieniłyście awatary. Macie śliczne córeczki!!!!:happy:

milla29- Twój syncio też wyszedł rewelacyjnie!!! I szczerze powiedziawszy dała bym mu conajmniej 4 latka:-p

Dusia08- gratulacje!! Cieszę się, że z synciem wszystko w porządku. Teraz już wiesz chociaż jak możesz się zwracać do swojego brzuszka :-D

niekat- też śledziłam perypetie strajkowe w radomskim szpitalu:-D. Radom jest mi bliski, bo tam się urodziłam (mimo, że nigdy tam nie mieszkałam) i teraz też mój brat z żoną i synciem mieszkają w Radomiu:-).

ninjacorps- ja też ostatnio jakiś tydzień temu miałam straszne problemy ze spaniem:wściekła/y:. Jak sobie pomyślałam, że trzeba się kłaść spać to już się męczyłam. Nie mogłam sobie znależć pozycji (może to też przez mój brzusio, bo jest już spory i ciągle staram się porzestrzegać tego aby spać na lewym boku). Ale już teraz mi to minęło:-D. I nawet na siusiu jak wstanę to szybko zasypiam:-). Chyba mój organizm zaczął się pomalutku przyzwyczajać do tych nowości.

Elip- życzę Tobie (i sobie zdrówka). Musimy się szybciutko wykurować, żeby się cieszyć ciążą.

Trzymajcie się cieplutko Mamusie!!!
 
Dobry Wieczor marcoweczki.
Zrobilam ten wasz test i wyszlo ze na 59%dziewucha a 41%chlopak ale jak bylam u gina to powidzial ze prawdopodobnie bedzie chlopak to ciekawe czy to prawda.A co do mojego zwolnienia to jestem na nim ale pracuje dalej.POZRAWIAM
 
Cześć wszystkie marcowe mamusie!! :-) Jestem nowa, mam na imię Asia, termin na 7 marca 2008, mam syna Miłosza lat 9, Aniołka (9.08.2005) i jestem prawie 10 lat mężatką. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona;-)
 
asze Telma witajcie serdecznie - czujcie sie jak u siebie;-) u nas jak w rodzinie :happy2:
no u mnie zaczyna sie słaby okres.... pojawiają sie problemy ze spaniem tzn w dzien chodzę jak tapnięta a w nocy nie moge spac.przewalam sie z boku na bok i nic. Zasypiam w miarę normalnie ale budze sie wśrodku nocy i muka.Zawsze budze sie przed budzikiem i czekam aż zamelodyjkuje:-(wiecznie niewyspana, ale kawa na szczęście juz lepiej tolerowana wiec sie nia ratuję w pracy.
ninja nie masz pojęcia jak ja ci zazdroszcze tego zwolnienia... to moje najwieksze marzenie nie musiec chodzic do pracy, blech:sorry:
brzuch mi sie tak skubany rozciaga ze przy ziewaniu czy przeciaganiu az skóra boli:sick:i zauwazyłam że jak mam cos odcisniete (szew od spodni na nodze czy poduszka na twarzy) to wolniej to sie odkształca... czy to moze utrata jędrnosci skóry (której właściwie nie zauwazyłam) czy co...
no ale generalnie zycze miłego tygodnia bo w koncu poniedziałek dopiero sie zaczyna:-)
 
Niekat moze zatrzymujesz wodę i dlatego troszkę spuchnełaś? kiedy masz wizytę?
Witaj Asze :-):-):-)
a mnie coś dziś brzuch pobolewa:-:)-p:dull:
 
reklama
Witam nowe forumowiczki asze i telma78:-):-):-)
skaba gratuluje zdanego egzaminu!!!:tak:
PrzyszłaMamusiu witam po urlopie i kuruj sie kobieto:wściekła/y::happy:
Ja byłam wczoraj w kinie z mężulem na Katyniu,ale stwierdziłam,że chyba juz sie nie nadaję na seanse kinowe.nie mogłam sobie miejsca w fotelu znależć,głowa mnie zaczęła bolec-koszmar-wrakiem chyba już jestem;-);-);-)
 
Do góry