reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Doris - poprawka ;-) - drzew już zasadziłam w życiu duuużo - a na swojej działece "własnonożnie" ze 30 (niestety wcale tego nie widać bo działka spora a drzewka drobnica)
I nie martw się - mój Tymon też leniuch - dupsko podnosi ale wyłącznie wtedy, gdy nie ma pieluchy :-D Na plecki też się jeszcze nie przewraca ;-)
I raz też tak przekoziołkował jak Emilka - ze 2 cm brakowało, żeby zaliczył grzejnik :baffled:

Weronikaa - ja specjalizuję się w nalewkach - napój wybitnie babski - zawsze z dzieczynami siedzimy i sączymy (dosłownie, bo takie mocne, że można tylko usta umoczyć) z maluteńkich kieliszków. 5 takich kielonków i każda pijaniutka :-D:-D:-D
Świetnie, że bakterie przepędzone - szkoda tylko, że u Dziadka nie jest lepiej...

No Remeny - ale zarzuciłaś tu hardcore'a :-p No ale to typowy styl Bursy... Nie dla mnie. ;-)
 
reklama
Witam!!
Ja tylko na chwilkę bo Zuzia znowu chora, ma anginę ropną:baffled::wściekła/y:, czyli znowu antybiotyk:angry:
Pozdrawiamy i ściskamy wszystkie mamusie i dzieciaczki.
Buziaki dla solenizantów:-)
 
O kurde - Asze!:szok: Bidulka... :-:)-:)-(Zdróweczka Zuziu!


Acha - Remeny - proszę przekazać Panu Jackowi najszczersze gratulacje z powodu zębola!:tak:

Widział ktoś Cichą?????????
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny muszę Wam coś wkleić:-D:-D:-D:

Szara komórka przypadkowo znalazła się w mózgu mężczyzny.
Wszędzie ciemno, pusto, ani śladu życia.
- Huhu! - woła komórka.
Żadnej odpowiedzi.
- Huhu! - woła ponownie.
Wtem, zjawia się inna szara komórka i pyta:
- Zwariowałaś? Co tu robisz całkiem sama? Chodź, wszystkie jesteśmy na dole!

Normalnie padłam;-):-)
Asze strasznie mi przykro i żal mi Zuzi no i Ciebie, bo się umęczysz - zdrówka :*
Doris kina zazdroszczę:tak:ja zaczynam teściówkę podbierać o opiekę nad chłopcami w Sylwestra:zawstydzona/y::-p
niekat no właśnie zauważyłam, że cię nie ma rano, a zawsze piję kawę i już jesteś:-D
I zapomniałam o najważniejszym Skaba - dzięki za słońce!:tak:;-):-D
U nas M położył chłopców spać, bo ja już miałam kryzys - kochany jest:tak::sorry2: Kudłacz łaził i marudził, że mu śmierdzi (grzyby suszyliśmy w piekarniku) poperfumował się, nasmarował pulmexem, a na koniec wpakował głowę pod poduchę, nakrył się kołdrą i zasnął. A ja zaraz spadam pod prysznic - wszystkie mięśnie mnie bolą, bo nosiłam dziś małego w chuście rano 3 godz, a jak przyszliśmy do domu, to gotując obiad miałam go zawiązanego na plecach - padam:baffled:
 
Ninja, ja za Bursą też nie bardzo, ale ten wiersz to ostatnio mój hymn jakby ;) (mam nadzieję że pokazuje Wam się Funkcja Poezji, bo jak podrzuciłam to koleżance to wyskoczyły jej jakieś makabry)
Asze, zdrówka dla Maluszka! bidusia :(
 
Szara komórka przypadkowo znalazła się w mózgu mężczyzny....
To nie jest śmieszne - to tragiczne bo nierzadko prawdziwe ,hahahahahaahahahaahahhaahah

Kudłacz łaził i marudził, że mu śmierdzi (grzyby suszyliśmy w piekarniku) poperfumował się, nasmarował pulmexem, a na koniec wpakował głowę pod poduchę, nakrył się kołdrą i zasnął.
A obiecywałaś!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ninja, ale ja nie celowo, tylko tak zupełnie przypadkiem, przez nieuwagę:-p:laugh2:
Jeeessssuuu Remeny mnie się właśnie ta makabra za pierwszym razem włączyła i już zaczęłam się zastanawiać, czy ty tak na serio TYM się zajmujesz na codzień:-D:-D:-D
 
Dobra, kończę tego chata na dzisiaj bo moję dziecię, w które ostatnimi nocy diabeł wstępuje, długo mi pospać nie da a jeszcze włosy muszę umyć (czego nie znoszę)

Dobranoc Miłym Paniom! :-)
 
reklama
Do góry