reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
weronikaa - super że będziesz miała swoje wymarzone meble :-)
asze - może dzisiaj Zuzia nie będzie mieć problemów ze spaniem

wracając do szybkiego zajścia w ciąże po porodzie uważam że jak ktoś chce to nie sobie rodzi kiedy chce i ile chce ja narazie nie planuje drugiego dziecko bo mam zamiar pracować ale za dwa lata góra trzy planuje nie chce żeby Zuzia była jedynaczką

Zuzia spała od 22 do 10 z jedną pobudka przed 7 na karmienie :-) ale się wyspałam :-D
 
Darinia - wow to pięknie Zuza spała:szok::-) oby tylko już tak zawsze:cool2:;-)

Zniknęły już Wam te paskudne brązowe krechy z brzuchów?? Bo mi jeszcze nie :(
 
weronika, u mnie jest nadal dosc widoczna, chociaz juz mniej niz w czasie ciazy.
Jestem ciemna brunetka wiec jeszcze pewnie troche ja ponosze.
Zreszta nie przeszkadza mi a nawet ja lubie. Na basenie czy na plazy sluzy jako usprawiedliwiacz mojej nienajlepszej figury ;)

No i wcale sie nie obruszam ja poprostu mam inne zdanie ;-)
Kazdy ma do niego prawo. Pomyslalam poprostu ze nie nam oceniac te kobiety.
Ninja, sorry to nic osobistego, poprostu sie nie zgadzam;-)

Cicha faktycznie nie pamietam jak Twoje pociechy wygladaja. Wrzuc cos na odpowiedni watek.

100 lat dla naszego jedynego 6 miesieczniaka ! Tez nie wierze ze to juz tyle czasu !
Szkoda ze Sabinici nie bylo tu dawno. Lubie czytac co u starszych dzieci, wtedy wiem czego moge sie spodziewac.

Ciesze sie ze wasze brzdace tak fajnie spia. U mnie im Dawid starszy tym jest gorzej. W nocy wstaje min 5razy, w tym tylko 2 na karmienie.
Maly w koncu nauczyl sie przewracac na plecy i jak tylko sielekko przebudzi to odepchnie sie nozkami, przewroci na plecki i zaczyna zabawe np o 3 w nocy, Wtedy musze wstac polozyc go na brzuszek i znow usypiac.
W ciagu dnia jestem zyczajnie wykonczona.Teraz jeszcze te upaly
Marze o przespaniu chocby jednej nocy
 
Weronikaa - ale miałaś fuksa z ta kuchnią! Supre, że udało Ci się ją zobaczyć "na żywo"! :tak:
Moja kreska trochę wyblakła i się dużo skróciła, no ale w ciąży była praktycznie czarna, to nie ma rady - dłużej bedzie schodzić :sorry2:

Ja też niedospana chodzę, ale od paru dni ok. 23.00 na śpiocha tankuję Tymka do pełna z butelki i wtedy śpi do ok. 4.00
No ale i tak jest super, bo jak przypomnę sobie początki - godzina spania-godzina karmienia a do tego pocharatane sutki....
Dumna jestem, że przetrwałam te pierwsze 3 tygodnie, bo już nie wierzyłam, że będę karmić piersią, tak mnie to bolało..:zawstydzona/y:
 
Ninja - no fuks straszny, a dał mi gość katalog i była tam na końcu kontakt i ich strona BOG-FRAN i tu dowiedziałam się że w Rzeszowie jest 3-ech przedstawicieli z ich meblami, a ja myślałam że będe je z Wrocławia zdzierać:szok::-) a i w moim zapyziałym Łańcucie - dosłownie 3kg od mojego (nowego) domku są właśnie te mebelki:-)

A co do karmienia - na samo wspomnienie pierwszego miesiąca to mnie ciarki przechodzą po plecach, byłam jak w amoku, bałam się nawet z pokoju wyjść bo Nela będzie płakać, albo czy poradze sobie z kąpaniem i całą resztą :zawstydzona/y::szok::-)
a teraz ..... looooz :cool2::cool2:
 
reklama
Weronika ja niestety tez mam kreche juz mnei widoczna ale nadal jest:dry:
fajnie ze mebelki zobaczyłas jak to los lubi nas miło czasem zaskoczyc;-)
Darina wow to nieźle ci Zuzia pospała:-)

a Kondziorek nauczył sie robi "kuku" i zakłada sobie pieluche na twarz i sciaga z usmiechem własnei teraz Gabrysia sie z nim w ten sposób bawi
a w nastepnym tyg jedziemy do nidzicy na pare dni ale jade sama tzn bez meza ale z moimi rodzicami i Gabrysia:-)
 
Do góry