reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dusia - podtykaj Michałowi stópki przy przewijaniu a zobaczysz jak szybko się zainteresuje . Ja ściągam skarpetki i pokazuje gołe stópki to od razu próbuje łapać, chociaż sam na to jeszcze nie wpada :sorry2:
 
reklama
Dusia ja robiłąm jak ninja przy przewijaniu jak mu podnosiłam pupę do góry żeby umyć doopsko to on sie sam chwytał stópek - ja go teraz całą dobę bez skarpetek trzymam jak jest takie gorąco ufff:sorry2:
 
Milenka lubi się bawić kolankami. Stópkami jeszcze nie bardzo się interesuje.
Dusia, jedni lekarze mówią, że musi być ozonowana, a inni, że lepsza jest chlorowana. Ozonowana jest bardziej przyjazna skórze, a w chlorowanej są lepiej zabijane zarazki. Takie opinie słyszałam. Ja idę na basen z chlorowaną wodą. Na ten sam basen chodziłam z Przemkiem.
Stefanna, mam nadzieję, że już lepiej się czujesz.
Mrówa i co z Twoimi zębami?
 
Witam wieczorkiem

przede wszystkim Maluszkom
spóźnione ale szczere i najlepsze życzonka :tak::-)
ja tylko na chwileczkę bo w domu jakby tornado przeszło :szok: zaczęliśmy remont przedpokoju:dry: miałobyć króko a tu zaraz zacznie się drugi tydzień :crazy::crazy::crazy: jak juz wchodzę do netu to tylko na chwilkę :-( ale chciałam się chociaż zameldować
u nas pogoda piękna wiec chodzimy chociaż na krótkie spacerki a później do roboty:baffled: ale za to bedzie ładnie :tak:
no cóż, postaram się nadrobić Was później a narazie pozdrawiamy serdecznie razem z Julką wszytskie dzieciaczki i ciocie BB :-)​
 
hej
Giza mam otworzony i bedize leczony kanalowo:-( a tamten juz nie boli po ozonowaniu jak narazie
to za neidługo skończy ci sie laba;-)
Niekat na profil w NK moga ci wchodizc rózni ludzie ale zdjec niewidza jesli amsz zablokowana funkcje ja mam jak Ninja ze tylko znajomi moga ogladac:tak:
Kra oj wiem ze do tego nie jest potrzebne łozko ;-)
Stefanna i jak? mnie jak boli głowa to smaruje skronie amolem i mi pomaga:tak:
Mamma i jak dzis po tenisie żyjesz?:-D

w niedziele mamy chrzciny i teraz wszystko przygotowujemy bo w domu robimy i mam dosć :sorry::eek:
 
Och, nareszcie trochę chłodu...
36_1_73.gif

Marteczka, świetnie znowu Cię widzieć i czytać...
Marteczka to wybycz się za wsze czasy... aż Ci zazdroszczę, bo na mnie czeka góra prasowania...:zawstydzona/y:

Mamma, poprawiaj kondycję... kilka dni i znowu będziesz w formie

7_5_142.gif


Niekat, widzę, że nie tylko ja zmieniłam avatar... śliczna parka:-)

Giza, nie trać siły... mam nadzieję, że jutro wybawicie się na basenie...
Ja też wracam w połowie września do pracy...
Oto jest pytanie: chlorowana czy ozonowana? Zawsze możemy skorzystać z Twojego doświadczenia...:tak:


Stefanna, Ewa, ale Was połamało... :-( Zdrówka...

Mrowa, świetnie, że Kondzikowi się polepsza... pewnie Melci też:-)
Tak, tak:tak: dużo pracy, ale za to chrzciny będą udane... :-)
 
Witam.
Ja juz po stomatologu, ząbki ok:-), niestety z Milo jeszcze będę musiała jechać, ale mu się ciągnie to leczenie kanałowe:no:
Mrówa no to piątka!!:-)
Kra - wiem, wiem ale jak sie mieszka z teściową to pare miejsc odpada...:-D
Ewa mniam, mniam:-) smaka narobiłaś!!
Giza oj no to koniec laby:tak:, szkoda nie? Ja postanowiłam i na razie nie wracam:-)
Zuzia tez juz sie bardzo interesuje stópkami:tak: i całymi dniami na bosaka, w nocy też:-)
 
reklama
BASIU, JAMESIE SŁODKIE BUZIAKI!!:-):-)
Niekat zazdroszczę ( wiesz czego):-)
Cicha współczuję, niestety znam ten ból:no:
Stefanna, Ewa zdrówka:tak:
 
Do góry