reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ZUZIU WSZYSTKIEGO SŁODKIEGO NA CZWARTY MIESIĄC!!:-):-)
Rany!! ja tez musze sie umówić na kontrolne bioderka, dobrze, że mi przypomniałyście:tak::tak:
Spotkanko wypadło super, szkoda ze o 8 musiałam iść do domu bo Zuzia juz była padnięta, ale spotkałyśmy się, pogadałyśmy, pobawiłyśmy z dzieciakami:-)
Zuzia dzisiaj nie mogła zrobić kupki, prężyła się, płakała, nie chciała cyca aż w końcu dałam jej czopka i pooooszło!! Od razu ładnie zasnęła, teraz tez śpi:szok:, chyba ta pogoda tak na nią działa.
Beti to teraz jestes pielęgniarka... nie zazdroszczę Ci:baffled:
Giza właśnie zapodaj jakiś dłuższy tekst bo ja też słów nie pamietam:tak:
Mrówa doskonale wiem co czujesz...pamietam wystepy Milo, zawsze mnie wzruszały:tak:
Darinia miłego świętowania:-)
 
reklama
Dawno juz mnie nie bylo laptopa musialam odeslac do naprawy i dzisiaj dzwonilam i maja odeslac go do 6/20. Ale dzisiaj brat mi pozyczyl swojego bo bez tego komputera a szczegulnie internetu to jak bez reki. Juz za tydzien u nas chrzciny.
Troche poczytalam zaleglosci ale chyba nie dam rady odpisac wszystkim bo Michalek krzyczy :-)

MonikaA- Mojej kolezanki synek jest starszy od mojego Michalka o jeden dzien i tak samo niechce lezec normalnie potrafi podniesc glowke i plecy do gory jak lezy jak by chcial siadac.

Wszystkiego Najlepszego dla Zuzi !!!!!!!!!!!!
 
Beti to ci wspólczuje:no:ale pwoiem ci ze ja bym to wykorzystała na swoja korzyśc i zostawiła mu Jolcie na czas nei akrmienei tzn od jednego karmienia do drugiego;-) neich sie zajmie dzieckiem:-D a ty gdzies wyjdz:tak:
Dusia fajneiz ebrat pozyczył:happy2:
 

Giza, super że Milenka zgrabniutka:-) Ale mamy misję, z edukacją...
Nie kojarzę tej piosenki, możesz dać jakiś dłuższy tekst?
beti, napisze na wątku z zabawami. I zdrówka dla męża.
Giza-możesz mi przybliżyc jak wygląda taki pobyt w żłobku w praktyce?bo jakoś mi się to w głowie nie mieści,że taka mała,nieospała kózka jak ta moja by tam mogła zostac:baffled:ostatnio jak ją zostawiłam z mamą to rozejrzała się po domu i było darcie.Chciałabym pracowac bo kasa na wynajem by była ale...tylko że tryb 12/24h nie jest dobry przy takim dziecku:-(i idę na wychowawczy póki co.
Marteczka, taki maluszek nie ma narzuconego rytmu dnia w żłobku. Jak chce spać, to śpi, jak głodny to go karmią. Panie bawią się z nimi, pokazują obrazki i mówią - to jest krówka, krówka robi muuuu Jak Przemko poszedł do żłobka miał 5 miesięcy i był najmłodszy, to go panie rozpieściły. Ciągle go przytulały, nosiły na rękach, jednym słowem rozpuściły go troszkę. Przez jakiś czas to mi nawet było trochę przykro, bo zwłaszcza jedną panią tak polubił, że jak tylko ją widział, to rączki do niej wyciągał i ja go już nie interesowałam. W każdej grupie jest pani od przytulania i pani, nie wiem jak to powiedzieć, taka troszkę groźna ;-) Milenka idzie do innego żłobka, bo się przeprowadzamy za miesiąc i trochę się boję jak to będzie. No i dzieci w grupie niby jest 30, ale tak na prawdę, to tyle jest chyba tylko pierwszego dnia, a tak to chyba połowa jest na co dzień, albo i mniej.
 
mrowa - ja wiem, ja wiem:tak:osttanio miałam to ściskanie w gardle na festynie rodzinnym jak Oli śpiewała z resztą dzieci: mamo, mamo mamo - spojrzyj i uśmiechnij się.Zawsze kocham Cię tak samo - każdej nocy i we dnie!:tak::-)jeszcze chwilka i bym puściłą łezkę ale się opamietałam;-)
 
padam już nie mam sił zaraz idę spać na imprezie było fajnie tylko mała coś zaczęła marudzić chyba to przez dziąsełka a teraz sobie słodko śpi :-)
a ja ty siedzie i męczę się nad pracą muszę jakość to ogarnąć i obronić się w lipcu moja mama zaoferował mi pomoc przy małej więc powinnam dać radę
kurcze jak te nasze dzieci szybka rośną niedługo zaczną chodzić :-)
 
reklama
Spóźnione życzenia dla Zuzi i Julki:
Wszystkiego Najlepszego dziewczynki, samych słodkich chwil na kolejne miesiączki!
 
Do góry