reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Kasia ja czytam Oliwii te które sama wybierze ale ona czasem na fazy że wybiera dwa tygodnie jedna i uczy się jej na pamieć:tak:potem czyta razem ze mną a jak się pomylę lub opuszczę słowo to mnie wraca i poprawia:-)
dla takich maluszków nie wiem co jest lepsze ale wiem że jak usypiałam malenską Oliwię to śpiewałam jej w kółko jedna kołysanke i zasypiałą w kilka minut czasem:-pz nudów chyba:rofl2:
 
reklama
My już po drugim USG - bioderka idealne
Ja śpiewam "Na Wojtusia" i Przemkowi i Milence. Co do czytania, to Milenka słucha tego, co wybierze Przemko i u nas podobnie - czasem przez kilka dni to samo w kółko, a czasem codziennie inna książeczka. No i zaczynam czytać książeczki na dwa sposoby - Przemkowi czytam a potem Milence pokazuję obrazki i mówię co jest co. Przemko na razie nie protestuje i nawet podoba mu się takie nauczanie siostrzyczki.
Dzisiaj śpiewałam taką piosenkę do pokazywania "rączki robią klap, klap, klap ..." a Przemko pokazywał na ciele Milenki. Oj cierpliwa ta jego siostrzyczka, że znosi takie praktyki. Pioseneczka prosta i fajna i uczy dziecko części ciała. Może jeszcze trochę za wcześnie, ale Przemkowi też ją bardzo często śpiewaliśmy, bardzo ją lubił, a jak miał roczek to świetnie sam wszystko pokazywał.
 
Hello!
Giza-możesz mi przybliżyc jak wygląda taki pobyt w żłobku w praktyce?bo jakoś mi się to w głowie nie mieści,że taka mała,nieospała kózka jak ta moja by tam mogła zostac:baffled:ostatnio jak ją zostawiłam z mamą to rozejrzała się po domu i było darcie.Chciałabym pracowac bo kasa na wynajem by była ale...tylko że tryb 12/24h nie jest dobry przy takim dziecku:-(i idę na wychowawczy póki co.
PM-no pioseneczkę pewnie,że pamiętam;-)rozczula zawsze!
Mrówa-kurde ale faza z tymi bioderkami,ja idę do poradni 26-go i też mam pietra jak nie wiem.
Moja Zuzanka ostatnio jak ją zostawilam na chwileczkę to przekręciła się na brzuszek i darła się bo wylądowała z glową w poduszce:no:,trzeba uważac jak nie wiem,a jest na tyle towarzyska,że jak mnie już nie widzi w pokoju to zaczyna marudzic,bo przecież najlepiej jak siedzę nad nią,pieszczę,gadam,rozśmieszam,zabawiam itd.tyle,ze ja po takim dniu padnięta a z zaplanowanych czynności 1/4 jest wykonana:tak:
 
A o co chodzi z tymi zaproszeniami???poczułam się jak na n-k.:-D
A ja przerabiam przed snem mruczanki,leci co popadnie nawet"sto lat",córa się o nie już nawet umie upominac;-)
 
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi z okazji czwartego miesiąca !!!
Giza - no pewnie że się cieszę serce mi pękało jak musiałam ją zostawić

my dzisiaj idziemy do mojej siostry świętować dyplom a pogoda za oknem taka sobie mam nadzieje że nas po drodze nie zaleje
kurcze Zuzia się strasznie ślini a do tego taki śmieszek zamiast ją połykać to jej wycieka bokami:-)
z plecków na brzuszek nie umie jeszcze ale jak leży trochę dalej ode mnie to sie powoli przysuwa :-)
 
ZUZIU - jak to zleciało - 4 miesiące już masz dziecinko:-)Wszytskiego naj naj....:rofl2:
U nas dziś dziwny dzien.Ja śpiąca, Marcel nieco rozdrażniony.co prawda pospał troszkę ale to po tym jak mu dłam najpeoirw 90 ml a potem jeszcze 60 ml!!!!Ja mleka mam coraz mniej choć są dni ze jest lepiej - taka mam nierówną produkcje:-p
giza - fajno ze z bioderkami panienki jest oli:tak:
a mnie się dizś przypomniało ze ja nie umówiłam się z Marcelem na nastepną wizytę (miała byc 8-10 tyg po pierwszej - czyli w lipcu) rany!dzwonię w poniedziałek i mam nadzieję...:baffled:
 
Zuziaczku wszystkiego najlepszego na 4 miechy:rofl2:
Giza super ze bioderka ok:happy:
Darina udanego świetowania:rofl2: mój leniuszek tez jeszcze nie potrafi sie przekrecac z plecków na brzuszek:-p ale sie tym nei przejmuje na razie
a jak lezy na macie to potrafi podnosic tyłeczek i sie przemieszczac kawałek:-D

a mysmy dziś byli na pikniku w przedszkolu Meli . Melcia śpiewała piosenki az mi sie łezka zakreciła ze wzruszenia:-D ale duman byłam hihihi
 
Witajcie,
mam coraz mniej czasu, żeby coś dłużej posiedzieć i napisać, bo od wczoraj A na zwolnieniu... gapa przewrócił się na boisku i zbił sobie prawą rękę... teraz tydzień zwolnienia:tak:
No to mam na głowie 2 dzieci:-p:laugh2:

Skaba
, no to fajnie... Wy się zajmiecie babunią, a ona pra,pra, prawnuczką (nie za dużo tych pra?):-)

Amie, dzięki za pozdrowienia...:-) będziemy wyczekiwać wieści od Ciebie:tak:

Asze, ale super piątek... najpierw wylegiwanko w łóżku, a potem spotkanko:-) Rano musiałyśmy z Jolą i A jechać do chirurga z jego pękniętą ręką... spędziliśmy tam 3 godziny... a potem obiadek i pranie... no to Ci troszkę zazdroszczę;-)

Mrowa
, na szczęście wszystko jest jeszcze plastyczne, więc Kondzik raz dwa będzie w super formie (i ze zgrabnymi bioderkami):tak::laugh2:

Ninja, a wyobraź sobie co to by było gdyby nie mógł zrobić przez 2 dni;-)
U mnie też wczoraj Jola zrobiła rano kupkę, a potem cały dzień drobne kleksiki... wieczorem wybudzała się ze snu i dopiero bo rozmasowaniu brzuszka i kręceniu bioderkami poszłooo:-D

Kasia, świetnie, że tak ładnie Jula zasypia przy jedzonku i bajce...

Giza, super że Milenka zgrabniutka:-) Ale mamy misję, z edukacją...
Nie kojarzę tej piosenki, możesz dać jakiś dłuższy tekst?

Marteczka, szkoda, że nie masz innej możliwości pracy na zmiany...
 
reklama
Wszystkiego dobrego Zuziu z okazji czwartego miesiąca !!!

Darinia,
gratulacje!!! Super imprezy:-D

Niekat, nie stresuj się kobieto... ja jeszcze nie umówiłam się na przegląd bioderek:szok:

Mrowa, oj takie momenty w życiu są super... już się nie mogę doczekać:-)
 
Do góry