reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Julciu wszystkiego najlepszego na miesiaczek kolejny:-)

Niemartwcie sie napewno szybko sie doczekacie i neijeden raz wam sei łezka zakreci;-):-D
 
reklama
Dziewczyny! Pomóżcie! Będę chrzestną Majeczki mojego brata i nie bardzo mam pomysł na prezent! :szok::szok::szok:
Na razie jedynie skłaniam się do założenia jej konta, z którego bedzie mogła korzystać po 18 roku życia i jakiejś pamiątki chrztu... :baffled:
 
Ninja a moze cos ze zlota kolczyki, bransoletka, łancuszek lub sa takie specjalne obrazki srebrne jako pamiatka crztu i mozesz tam jakis grawer stzrelic z data chrztu i od kogo lub moze jakas zabawke wieksza edukacyjna plus jakas kaska a
załozenie konta hmm ta decyzje bym pozostawiła rodzicom :happy2:
 
ninja - ja na twoim miesjcu po prostu pogadałabymz bratem:tak:ja zawsze tak robię a jestem chrzestną córki siostry:-)w ten sposób Ola ma co potrzebuje i nic sie nie dubluje:-)
jeśli chodiz o chrzest to tym bardziej stawiałabym na rozmowę:tak:
 
Ninja, Przemko dostał od chrzestnego łańcuszek z krzyżykiem. Ale nie mogę sobie przypomnieć, co dostał od chrzestnej, poza tym, że ona kupiła świecę i szatkę do chrztu.
 
Dzięki cioteczki:-D!!!No mi to się raczej dłuży i wolno lecą te tygodnie i miesiące:-(Dzisiaj byłyśmy na festynie,obowiązkowo kupiłam balonika z helem po czym odfrunął,a mała spała i nawet go nie widziała,:-(honor uratował tata i poszedł dziecku drugiego kupic;-).Oglądałam z Zuzią basen z tarasu widokowego i chyba się wybierzemy bo najpłycej to 40cm.A ona podczas kąpieli już mi robi taką kałużę dookoła:tak:
 
Julka dziękuje cioteczkom za życzenia:-)

Zuziu najlepsze życzonka z okazji wczorajszego święta :-)

Giza - super że boderka Milenki są idealne :tak: ja idę 25.06 i mam nadzieję że tez będzie ok:confused: Przemko pewnie dumny ze uczy Milenkę :-)

Marteczka - szkoda że nie możesz pracować innym trybem:-(, ale z drugiej strony będziesz mogła uczestniczyć w wielu "pierwszych razach" Zuzi :tak:ale rozumiem Cię , ja niestety wracam do pracy bo kredyt mieszkaniowy zżera dużą część budżetu domowego :-( na szczęście Julką będzie zajmowac się moja mama więc będe spokojniejsza

Mrowa - Julka podobnie jak Konradek nie ma problemu z przemieszczaniem :-D zaróno na plecach jak i na brzuszku:-D ale z przewracaniem jeszcze sobie nie radzi, nawet nie próbuje:baffled:raz przewróciła się z brzucha na plecy ale teraz sądzę ze to był przypadek, może miała z górki:-D

Beti - prawie poczujesz jak to jest z bliźniakami ;-) dobrze że nie musisz przewijać;-):-D

Asze - fajnie że spotkanie udane :tak: ja we wtorek jadę do moich dziewczyn i uczestników do pracy:-) znowu rozpieszczą mi dziecko :-D

Mrowa , Niekat - zazdroszczę wam tych wzruszających występów, ale za kilka lat jak Julka tak zaśpiewa będe wyła bez opamiętania, mi już na chrzcie ryczeć się chciało:happy:co nawet widac na jednej fotce :-)

Darinia - super że mam ci pomoże przy Zuzi:-) będziesz miałą trochę łatwiej:tak: a dzieciaczki? to prawda-rosną jak na drożdżach:-D

Dziewczyny czy wam też włosy wypadają całymi garściami:szok::confused: na dodatek w aptece powiedzieli mi że żadnych skrzypów i tym podobnych nie moge brać gdy karmię:-( tak więc tylko witaminki:baffled:tylko czy to wystarczy :confused:
 
reklama
Do góry