reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Dziewczyny, był tu wielokrotnie poruszany temat częstotliwości stosunków w staraniach: czyli czy lepiej codziennie, czy co dwa dni.
Czy ktoś ma może jakieś naukowe źródła wiedzy na ten temat?

Pamiętam, że coś było o japońskich naukowcach 😁 ale nie mogę znaleźć badań, więc jeżeli któraś z Was by coś miała, to będę wdzięczna za podrzucenie :)

Edit: a, bo nie napisałam, chodzi o badania dotyczące jakości nasienia :)
co 3h! 🤣🤣 Chińscy naukowcy udowodnili że najlepiej dwa razy w ciągu nocy bo po 3h bardziej ruchliwe są plemniki. Ja swojemu mężowi o tym nie mowilam bo by uciekał w płodne 🤣

 
Dziewczyny, był tu wielokrotnie poruszany temat częstotliwości stosunków w staraniach: czyli czy lepiej codziennie, czy co dwa dni.
Czy ktoś ma może jakieś naukowe źródła wiedzy na ten temat?

Pamiętam, że coś było o japońskich naukowcach 😁 ale nie mogę znaleźć badań, więc jeżeli któraś z Was by coś miała, to będę wdzięczna za podrzucenie :)

Edit: a, bo nie napisałam, chodzi o badania dotyczące jakości nasienia :)
Na fb androloga dr Kupisa jest do pobrania darmowy eBook i tam jest napisane ze co 2-3 dni. Ogólnie w tym ebooku nie ma nic odkrywczego ani konkretnego ale jest za darmo wiec można pobrać :)
 
Wracam do Was z lutowego wątku po biochemie 😓... Proszę wpiszcie mnie na tryb pauzujący narazie. W środę mam wizytę kontrolną u mojej gin. Ja bym bardzo chciała nie odpuszczać starań, mój mąż narazie ma mieszane uczucia. Zobaczymy pewnie po wizycie, chociaż mamy już teraz wstępnie zielone światło. Wszystko samo się oczyscilo. Ale chcę tu z Wami być, jakoś tak raźniej 🤗🥰
Pewnie, wracaj do nas, tu zawsze raźniej nawet podczas pauzowania 🙂.
Trzymam mocno kciuki żeby się udało, a mężowi daj czas, faceci często potrzebują go więcej na „przetrawienie”.
 
co 3h! 🤣🤣 Chińscy naukowcy udowodnili że najlepiej dwa razy w ciągu nocy bo po 3h bardziej ruchliwe są plemniki. Ja swojemu mężowi o tym nie mowilam bo by uciekał w płodne 🤣

No ja mojemu też nie powiem 🤣🤣🤣.
 
reklama
Do góry