reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Dziewczyny, ja jak zwykle od czapy i nie na temat 🤪 Mam straszny problem z postawą odkąd jestem mamą. Garbię się coraz bardziej, mąż na mnie wrzeszczy, ja to tylko na zdjęciach widzę, jaka tragedia jest. Najgorzej jak siedzę :/ Macie jakieś rady? Myśle o tym jak tylko mi się przypomni i przez chwilę trzymam się prosto, a potem znowu leniwe mięśniory wracają do garbatej pozycji 😭
Wzmocnienie mięśni głębokich, jak będziesz miała silny core to wtedy łatwiej jest utrzymać prawidłową postawę, no i regularny ruch pewnie. Wspinaczka i rura buduje silny core. Co nie @LadyCaro

Ale objawiła się tutaj fizjoterapeutka, więc pewnie jakieś mądrzejsze rady będzie mieć.
 
A swoją drogą w którym dniu najwcześniej jest szansa aby wyłapać jakiś cień na teście? Nie żeby kusiło mnie aby już testować, skąd 🤣
Ja dziś 6 dpo i mało malooooo brakowało że nasikalam na test 🤣🤣
a dziewczyny z IO, powiedzcie mi: czemu ja nie mogę pić na czczo kawy z mlekiem? Przecież mleko ma niski IG :D
No nawet nie wiedziałam kawa to pierwsze śniadanie. Czyli kolejna rzecz do zmiany 😤 węgle odstawione okienko żywieniowe 2-3 posiłki i ta moja kochana kawa 😁😁😁
 
W ogóle @LadyCaro to kilka moich wspinaczkowych koleżanek wcześniej rure trenowały i to tak mega silne babki! Z taką jedną od rury zaczynałam się wspinać i ona na starcie miała tak zajebiście ciało przygotowane. W ogóle wydaje mi się, że to bardzo zbliżone sporty ;D Dużo pracy precyzyjnej całym ciałem, koordynacja i SIŁA <3
 
W ogóle @LadyCaro to kilka moich wspinaczkowych koleżanek wcześniej rure trenowały i to tak mega silne babki! Z taką jedną od rury zaczynałam się wspinać i ona na starcie miała tak zajebiście ciało przygotowane. W ogóle wydaje mi się, że to bardzo zbliżone sporty ;D Dużo pracy precyzyjnej całym ciałem, koordynacja i SIŁA <3
a Ty się tak na ściance wspinasz? Kurde, mnie i męża tak kusiło kilka miesięcy temu, żeby się zapisać na jakieś zajęcia, ale "przecież zaraz zajdę w ciążę" 😂 ale w naszej sytuacji może to byłby jednak dobry pomysł na robienie coś razem i relaks 🤔
 
a Ty się tak na ściance wspinasz? Kurde, mnie i męża tak kusiło kilka miesięcy temu, żeby się zapisać na jakieś zajęcia, ale "przecież zaraz zajdę w ciążę" 😂 ale w naszej sytuacji może to byłby jednak dobry pomysł na robienie coś razem i relaks 🤔
Nie ma nic piekniejszego niż wspólne hobby/zainteresowania z mężem. Wiem z autopsji.
 
reklama
W ogóle @LadyCaro to kilka moich wspinaczkowych koleżanek wcześniej rure trenowały i to tak mega silne babki! Z taką jedną od rury zaczynałam się wspinać i ona na starcie miała tak zajebiście ciało przygotowane. W ogóle wydaje mi się, że to bardzo zbliżone sporty ;D Dużo pracy precyzyjnej całym ciałem, koordynacja i SIŁA <3
no ja już kiedyś myślałam, zeby spróbować wspinaczki 😅 ale jakoś nie miałam jaj, ja zanim się zbiorę do czegoś nowego i wyjdę do ludzi to muszę się przygotować mentalnie :D
Ale fakt, rura bardzo wzmacnia całe ciało.
 
Do góry