reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Tak, dokładnie :)

Transfer dzisiaj, za 3 godziny 🫣😬😬😬
Tak, standardowo transferuje się jeden zarodek na początek, chyba, ze w historii są jakieś niepowodzenia to wtedy lekarz może rozważyć podanie dwóch. w praktyce pewnie wszystko jest kwestią dogadania, nam na przykład lekarz dał wolną rękę i pytał nas o zdanie😀
ale czaaaaad! ♥️♥️♥️♥️
 
reklama
u mnie 9 dc i suchość, dni płodne od biochema mi się opóźniają, ale akurat w tym miesiącu to dobrze, bo może mąż zdąży wrócić z delegacji stęskniony do nowego mieszkanka :) chociaż ostatnio ma jakiś gorszy czas i stany depresyjne, znowu ma przerwę od treningów przez różne swoje dolegliwości, dużo pracy nerwowej i to zdalnie, ludzi nie widzi, siedzi sam całym dniami w nerwach i jeszcze zero sportu :(
 
ja mam mete, ale w serduszku czuję, ze moje wyniki nie są aż tak złe, zeby ją w siebie ładowac... ze wystarczy działać dietą i ruchem. Ale może się mylę, nie wiem.
A ile czasu już bierzesz mete? Planujesz odstawić?
Po sobie widzę, ze po mecie lepiej się czuje i liczę, ze będzie się to przekładać tez na wyniki badań. Nie mam zjazdów po posiłkach ani napadów głodu i ochoty na słodycze. Kilka kilo spadło. Jak na razie same pozytywy ;)
 
Też tak mam, dobrze, że ten płodny czas to góra tydzień seksów non stop ;) potem wracamy do naszego standardu 2 razy na tydzień ;)

O to ja tez tak mam. Kładę się i mój organizm dostaje sygnał - pozycja leżąca uruchamiam tryb sen. Nawet jak będzie to godzina 13 i kanapa.... i co rano to samo - zabić budzik...
Ja bym mogla raz na miesiąc albo i wcale, to chyba nie jest normalne... rozwazalam ostatnio nawet jakiegoś specjaliste. Na pewno wplyw ma waga, nie czuje sie przez to atrakcyjna, ale pracuje nad tym ;)

Odnośnie spania - dobrze, ze zdążysz sie kłaść. Ja moge spać wszedzie, w dowolnej pozycji. Czasem Ł idzie się prysznicowac to usypiam podczas czekania na kanapie :D
 
ja mam mete, ale w serduszku czuję, ze moje wyniki nie są aż tak złe, zeby ją w siebie ładowac... ze wystarczy działać dietą i ruchem. Ale może się mylę, nie wiem.
Spróbuj nie brać przez np. 2 miechy i sprawdzić sytuacje. Na moje oko też nie wyglada to na konieczność mety. Sama dieta plus aktywny tryb życia powinny być wystarczające na dobry stan.
 
reklama
Do góry