reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Nie no. Badania są na ten temat i to sporo badań :D a to, że znacie takie pary chyba nie wpływa na wyniki tych badań. Osoby uzależnione od alkoholu też zachodzą w ciąże, kobiety chore onkologiczne też zachodzą, faceci na saunach też zapładniają, ale według badań wymienione czynniki obniżają parametry podobnie jak niezdrowe żarcie i inne tego typu
 
A ok:D Ale kto wie? Może trzeba przeprowadzić badanie kliniczne wpływu medycznej marihuany na niepłodność :) Myślę, że może to mieć sens... tylko, że są badania, które wykazują, że THC obniża parametry nasienia, ale może takie czystsze nie będzie obniżało? A obniży tylko poziom stresu i lęku... :)
Myślę, że dużo jest takich wpadek po alkoholu, zielonym czy innych używkach, więc kto wie...

Patrząc na wpływ stresu, to ja musiałabym się chyba zwolnić z pracy, bo mimo, że sama tego na co dzień nie odczuwam (a przynajmniej mam wrażenie, że nie), to mam bardzo stresującą pracę i może rzeczywiście jakoś to wewnętrznie blokuje i wpływa na tkanki, dodatkowo kumuluje się to ze zmęczeniem no i jest brak efektu. Zobaczymy: w przyszłym tygodniu zaczynam 1,5 tygodniowy urlop, którego końcówka powinna wypaść przed owu, więc zobaczymy jakie są efekty w kwietniu. 😅
 
Ja dopiero do Was dołączam w tym miesiącu, nie miałam czasu na nic.
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet! :*
Gratuluje wszystkich ciąż! <3
Ja weszłam w ten cykl z NAC i mierzeniem temperatury, zobaczymy, co wyjdzie, ale jestem w tym totalnie zielona.
W tym cyklu raczej nie załapie się na testowanie, bo zaczął się on 4 marca, a cykle mają około 32-35 dni.
Temperature zaznaczam w Flo i Premom. Czy te aplikacje dobrze wyznaczą mi owulacje? Czy na tej podstawie mogę wyliczyć sobie 7dpo aby zbadać progesteron? :)
 
reklama
Mi wczoraj przyszły nowe testy które zamówiłam (20 sztuk paskowe), jeszcze ich nie miałam i właśnie nasikałam na jednego żeby zobaczyć czy nie ma chooyocieni. Nie ma więc za tydzień będzie sikane 😅
 
Do góry