reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Haha, niestety to tylko interpretacja lekarskich zaleceń przez mojego męża. 🥺😅
A ok:D Ale kto wie? Może trzeba przeprowadzić badanie kliniczne wpływu medycznej marihuany na niepłodność :) Myślę, że może to mieć sens... tylko, że są badania, które wykazują, że THC obniża parametry nasienia, ale może takie czystsze nie będzie obniżało? A obniży tylko poziom stresu i lęku... :)
 
A ok:D Ale kto wie? Może trzeba przeprowadzić badanie kliniczne wpływu medycznej marihuany na niepłodność :) Myślę, że może to mieć sens... tylko, że są badania, które wykazują, że THC obniża parametry nasienia, ale może takie czystsze nie będzie obniżało? A obniży tylko poziom stresu i lęku... :)
nie ma badań, tylko tak piszą. Znam kupę osób
 
Niespodzianka: u mnie póki co czysto. Obym nie wywołała tym wilka z lasu :p
Happy Kids Say The Darndest Things GIF by CBS
 
reklama
Do góry