reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Tymczasem plemniki mojego Starego gdy trzeba zapłodnić komórkę:
handsome-man-relaxing-papasan-chair-260nw-2018149958.jpg
No chyba, że się jest na gastro i metą w pływaniu jest burger, a nie jakieś jajko w które trzeba się wgryźć
 
No właśnie badania wykazały, że pływaki robią się lewnie... co mnie nie dziwi... bo mi wielokrotnie nie chciało się nawet wstać zrobić cokolwiek ;p a jeszcze pływać, by szukać drogi do jakiegoś jajka??!?!!! nigdy
a jeść Ci się przypadkiem nie chciało?😉
 
Dziewczyny 🥺 ja wiem, że dziś jeszcze nie jest moja kolej i że robiłam betę w poniedziałek i była <0,20 ale czy myślicie, że to może być chichot losu?🥺 kreska pojawiła się natychmiast, test moczony w kubku. Z przyzwyczajenia jednak od razu wylałam sisiuśki i teraz czekam aż mi się nowe zbiorą 🫣
Ej no piękna krecha! Który jesteś dzien po owu? Ja dziś 10dpo i biel na teście jeśli nie dostanę okresu to w piątek jeszcze zrobie
 
reklama
Wystarczy spojrzeć na wypadki po alkoholu. Jeden spadnie z ławki na trzeźwo i potem kończy jako dawca narządów, a drugi z 3 promilami jest tak elastyczny w tym swoim spadaniu, że kończy z zadrapaniem na małym palcu u ręki.
Jak jeszcze pracowałam na Śląsku w patrolu to miałam taka stała bywalczynie izby wytrzeźwień o zakładu karnego, Ania. Ania kur.wa miała 5 dzieci oczywiście wszystkie zabrane, nigdy w ciąży nie była u lekarza i waliła w kanał jak dzik. Jak się przeniosłam to była w kolejnej ciąży… pomijając fakt, ze te dzieci na 100% maja fas itp to jebana płodna jest jak plony w Hiszpanii!! Tu bierzesz suplementy **** wie co i nie zajdziesz a taka pinda całe życie najebana i w ciąży 🤬🤬🤬🤬
 
Do góry