reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
To co u Ciebie słychać ?? ☺️
Trochę stresuje się ze maluch nie daje o sobie znać, od razu czarne scenariusze chodzą po głowie, chyba 2dni (albo są tak skromne ze nie może mylę je z jelitami). Plus mam obawy przed krzywa cukrowa 😒 ale trzeba odpędzać czarne chmury 😊 a jak Twoje samopoczucie? ☺️
 
Trochę stresuje się ze maluch nie daje o sobie znać, od razu czarne scenariusze chodzą po głowie, chyba 2dni (albo są tak skromne ze nie może mylę je z jelitami). Plus mam obawy przed krzywa cukrowa 😒 ale trzeba odpędzać czarne chmury 😊 a jak Twoje samopoczucie? ☺️
Też się stresowałam bo ruchy czuję różnie. Dwa ostatnie tygodnie tak wywijał, że nawet maila nie mogłam napisać w pracy 😅 w piątek ruchy były dużo mniejsze i czułam tylko takie bulgotanie. Następnego dnia znowu był bardzo aktywny a później znowu cisza. Napisałam do mojego lekarza i on mi powiedział, że na tym etapie ciąży to zupełnie normalne, że ruchy są raz silniejsze a później maluch odpoczywa. Oczywiście są odchyły od normy i jeśli to Cię bardzo niepokoi to skontaktuj się ze swoim lekarzem. Twój spokój jest najważniejszy.
 
reklama
Do góry