reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny czy Wy tez tak macie wrazenie, ze ta wasza ciaza trwa juz tak strasznie dlugo? Jejku wydaje mi sie, ze juz jestem w tej ciazy zdecydowanie dluzej niz jestem faktycznie.
Nie moge sie doczekac juz polowki, potem jakos poleci. No i maluszek bedzie juz kopal regularnie wiec tez inaczej sie ta ciaza przechodzi.


Czyli ufff. Super wiesci.

No kawal czlowieka normalnie. Nie wiem jak Wy ale mnie zawsze bawia te malutkie wymiary. Wyobrazam sobie takie malenstwo i zawsze mam usmiech na twarzy wtedy.

Natura jest dla Ciebie laskawa.
Ja tez mam takie wrażenie. Nie wiem od czego to zależy.

A co do wymiarów to jest niesamowite jak patrzysz w ekran i widzisz takie maleństwo jak szaleje wierci się skacze. A Ty nic nie czujesz 🤣
 
Nawet nie wiedziałam o czymś takim :o ja to chyba jestem z gumy bo przytyłam w ciąży 20 lg, bobas miał 4 a ja brzuch płaski po 4 miesiącach i bez rozstępu :o ale to chyba genetyka
Genetyka jest niesprawiedliwa :D ja miałam rozstępy takie, że skóre normalna ledwo było co widać i zanik pępka, do wagi przed ciąża wróciłam w ciągu tygodnia i w swoje ciuchy weszłam, ale jakoś tej skóry, luzy które zostały no to dramat :D
 
Właśnie o to mi chodzi, że czasami dochodzi do mocnego uszkodzenia mięśnia i wtedy robi się taka widoczna "przerwa". Czasami fijo mogą to naprawić rehabilitacją a czasami jest wymagana operacja.
Ale takie skrajne problemy występują raczej u fit lasek z mocnymi mięśniami :)
Ja to już dawno z racji zainteresowań obserwuję grupę na fb o abdominoplastyce brzucha, no chirurdzy plastyczni potrafią piękna pracę zrobić, tyle że rekowalescencja jest bolesna :/
 
Zazdroszczę :) ja myśle o cesarce bo nie przerobiłam jeszcze traumy po pierwszym
Ja znów w drugą stronę miałam CC i liczę, że teraz spełnię kryteria do SN, ale każdy dochodzi po operacjach inaczej do siebie ja po dwóch zabiegach CC i wycięciu migdalow w gardle dochodziłam do siebie kilka razy dłużej niż standardy przewidują :/
 
Dzień dobry. Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę. U nas kolejna choroba. Kolejne zapalenie zatok połączone i przeziębieniem.... Już drugi raz antybiotyk w ciągu dwóch tygodni 😥 jestem tym tak zestresowana że nawet nie pytajcie. Na dodatek nie jestem w stanie oddychać poprawnie przez zatkany nos. Niczym nie mogę go odetkac 😔. Liczę że wszystko skończy się szybko i nic się z maleństwem nie stanie❤️ pozdrawiam serdecznie 😍
 
Dzień dobry. Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę. U nas kolejna choroba. Kolejne zapalenie zatok połączone i przeziębieniem.... Już drugi raz antybiotyk w ciągu dwóch tygodni 😥 jestem tym tak zestresowana że nawet nie pytajcie. Na dodatek nie jestem w stanie oddychać poprawnie przez zatkany nos. Niczym nie mogę go odetkac 😔. Liczę że wszystko skończy się szybko i nic się z maleństwem nie stanie❤️ pozdrawiam serdecznie 😍
Jesteś pod opieką lekarzy więc trzeba im zaufać :)
Dużo zdrówka dla Ciebie i dla maluszka.
Uszy do góry, będzie dobrze!
 
reklama
Dzień dobry. Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę. U nas kolejna choroba. Kolejne zapalenie zatok połączone i przeziębieniem.... Już drugi raz antybiotyk w ciągu dwóch tygodni 😥 jestem tym tak zestresowana że nawet nie pytajcie. Na dodatek nie jestem w stanie oddychać poprawnie przez zatkany nos. Niczym nie mogę go odetkac 😔. Liczę że wszystko skończy się szybko i nic się z maleństwem nie stanie❤️ pozdrawiam serdecznie 😍
Mogę Ci polecić sposób na zatoki ja miałam ogromny problem i mi pomogło😀na suchą patelnię wsyp sobie 2-3 łyżki soli (tej kuchennej)niech zrobi się ciepła na tej patelni i przesyp jak np. do ściereczki kuchennej i dotykaj ostrożnie zatok.

Zdrówka 😘😘
 
Do góry