reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dzień dobry. Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę. U nas kolejna choroba. Kolejne zapalenie zatok połączone i przeziębieniem.... Już drugi raz antybiotyk w ciągu dwóch tygodni 😥 jestem tym tak zestresowana że nawet nie pytajcie. Na dodatek nie jestem w stanie oddychać poprawnie przez zatkany nos. Niczym nie mogę go odetkac 😔. Liczę że wszystko skończy się szybko i nic się z maleństwem nie stanie❤️ pozdrawiam serdecznie 😍
Ohh dużo zdrowia w takim razie 🙂 i żeby szybko przeszło.
 
reklama
Mogę Ci polecić sposób na zatoki ja miałam ogromny problem i mi pomogło😀na suchą patelnię wsyp sobie 2-3 łyżki soli (tej kuchennej)niech zrobi się ciepła na tej patelni i przesyp jak np. do ściereczki kuchennej i dotykaj ostrożnie zatok.

Zdrówka 😘😘
Podobno jeden z lepszych sposobów 💪
 
Wzięłam się dzisiaj za sprzątanie i gotowanie żurku na obiad, wczoraj na spacerze znalazłam w lesie, bo mam 10 minut z domu do niego "aż" 3 podgrzybki nie wiadomo, co z tym zrobić do żurku akurat. Pogoda typowo barowa, jutro idę na morfologię, a 27.09 na wizytę. Czy któraś dzisiaj wizytuje lub jutro? Jeśli tak to trzymam za Was kciuki 👍🤞 żeby "kruszynki" rosły jak na drożdżach. 🤗
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach, mocz, morfologia i tsh. Wizyta we wtorek i już nie mogę się doczekać. Dzisiaj mam wizytę z dziećmi u pediatry bo kaszel coś nie chce przechodzić a ja już nie mam pomysłów.
Wizytującym powodzenia 💪
 
Ja mam dzisiaj wizytę ale taką kontrolną u ginekologa. Nie lubię tych wizyt bo z każda mi przypomina ze niedługo będę musiała rodzic 🤣
 
Nie wiem jak u was ale ja dziś to mam tak dobry humor że aż się chce śpiewać i tańczyć 🤗 nareszcie nic mi nie dolega i cała radość z życia wróciła 🤩
 
reklama
Do góry