reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Współczuję z rozejściem mięśni. Bałam się że też mnie to spotka, ale jakoś szybko mi puściły mięśnie i nie mam problemu :)
Dobry fizjo to podstawa, bez tego będzie ciężko wrócić do formy :D
Tzn mięsień prosty fizjologicznie rozsuwa się podczas ciąży, to normalka pytanie do jakiej formy wróci po niej ja miałam lekko poza norma, ale jak na dziecko 4,5kg to mówiła moja fizjo, że jest dobrze, neistety w kolejnych ciążach szybciej to następuje i też uprzedzała, że walka później będzie cięższa, no ale czym jest ciało w obliczu takiego małego bobasa, warto się poświęcić :D
 
Tzn mięsień prosty fizjologicznie rozsuwa się podczas ciąży, to normalka pytanie do jakiej formy wróci po niej ja miałam lekko poza norma, ale jak na dziecko 4,5kg to mówiła moja fizjo, że jest dobrze, neistety w kolejnych ciążach szybciej to następuje i też uprzedzała, że walka później będzie cięższa, no ale czym jest ciało w obliczu takiego małego bobasa, warto się poświęcić :D
Nawet nie wiedziałam o czymś takim :o ja to chyba jestem z gumy bo przytyłam w ciąży 20 lg, bobas miał 4 a ja brzuch płaski po 4 miesiącach i bez rozstępu :o ale to chyba genetyka
 
Tzn mięsień prosty fizjologicznie rozsuwa się podczas ciąży, to normalka pytanie do jakiej formy wróci po niej ja miałam lekko poza norma, ale jak na dziecko 4,5kg to mówiła moja fizjo, że jest dobrze, neistety w kolejnych ciążach szybciej to następuje i też uprzedzała, że walka później będzie cięższa, no ale czym jest ciało w obliczu takiego małego bobasa, warto się poświęcić :D
Nawet nie wiedziałam o czymś takim :o ja to chyba jestem z gumy bo przytyłam w ciąży 20 lg, bobas miał 4 a ja brzuch płaski po 4 miesiącach i bez rozstępu :o ale to chyba genetyka
Właśnie o to mi chodzi, że czasami dochodzi do mocnego uszkodzenia mięśnia i wtedy robi się taka widoczna "przerwa". Czasami fijo mogą to naprawić rehabilitacją a czasami jest wymagana operacja.
Ale takie skrajne problemy występują raczej u fit lasek z mocnymi mięśniami :)
 
Dziewczyny czy Wy tez tak macie wrazenie, ze ta wasza ciaza trwa juz tak strasznie dlugo? Jejku wydaje mi sie, ze juz jestem w tej ciazy zdecydowanie dluzej niz jestem faktycznie.
Nie moge sie doczekac juz polowki, potem jakos poleci. No i maluszek bedzie juz kopal regularnie wiec tez inaczej sie ta ciaza przechodzi.

Ja juz po skanie, kamień z serca wszystko wyglada dobrze 🥰 termin mi sie przesunął z 30 na 24. Według usg ciąża ma już 13+4, maluszek 7.5cm 😍
Czyli ufff. Super wiesci.
My po prenatalnych 🙂
Kamień z serca. Maleństwo 6cm, termin z 30 na 28.03 wskoczył, serduszko 161ud/min.
No kawal czlowieka normalnie. Nie wiem jak Wy ale mnie zawsze bawia te malutkie wymiary. Wyobrazam sobie takie malenstwo i zawsze mam usmiech na twarzy wtedy.
Nawet nie wiedziałam o czymś takim :o ja to chyba jestem z gumy bo przytyłam w ciąży 20 lg, bobas miał 4 a ja brzuch płaski po 4 miesiącach i bez rozstępu :o ale to chyba genetyka
Natura jest dla Ciebie laskawa.
 
Dziewczyny czy Wy tez tak macie wrazenie, ze ta wasza ciaza trwa juz tak strasznie dlugo? Jejku wydaje mi sie, ze juz jestem w tej ciazy zdecydowanie dluzej niz jestem faktycznie.
Nie moge sie doczekac juz polowki, potem jakos poleci. No i maluszek bedzie juz kopal regularnie wiec tez inaczej sie ta ciaza przechodzi.


Czyli ufff. Super wiesci.

No kawal czlowieka normalnie. Nie wiem jak Wy ale mnie zawsze bawia te malutkie wymiary. Wyobrazam sobie takie malenstwo i zawsze mam usmiech na twarzy wtedy.

Natura jest dla Ciebie laskawa.
Szkoda ze porod nie był taki łaskawy 🤣
 
reklama
Do góry