reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Ja dzisiaj byłam ostatni dzień na rehabilitacji kręgosłupa. I ledwo żyje .. serio jest u mnie jakiś kryzys chyba 😝
Kiedy planujecie wszystkim mówić o ciąży ?
Najbliższa rodzina plus bliskie mi koleżankami takie z którymi mam codzienny kontakt wiedzą od początku. W pracy jeszcze nie wiedzą ale zastanawiam się jak to powiedzieć i kiedy, bo nie wiem czy iśc już na L4 czy czekać.
 
reklama
Woda morska do nosa, i jakieś domowe herbatki z cytryną miodem, mleko z miodem.


Ktoś dziś ma wizytę?
Bo ja mam i się strasznie stresuje 😄
Jak po wizycie? Chyba gdzieś mi umknęła informacja :)

Najbliższa rodzina plus bliskie mi koleżankami takie z którymi mam codzienny kontakt wiedzą od początku. W pracy jeszcze nie wiedzą ale zastanawiam się jak to powiedzieć i kiedy, bo nie wiem czy iśc już na L4 czy czekać.
U mnie podobnie. Najbliższa rodzina i znajomi + szef w pracy, żeby zaczął myśleć jak rozdzielić moje obowiązki.
Myślę, że w tym tygodniu zaczniemy już powoli informować ludzi.. czekam tylko na wynik nifty :)

A macie już jakieś pomysły na przekazanie wiadomości jaka będzie płeć :)? Chciałabym w tej ciąży zrobić to jakoś uroczyście
U mnie wszyscy o to pytają, więc nie ma co robić tego oficjalnie hahaha :)
Myślę, że po prostu powiemy, bez żadnego specjalnego kombinowania.
 
Jak po wizycie? Chyba gdzieś mi umknęła informacja :)


U mnie podobnie. Najbliższa rodzina i znajomi + szef w pracy, żeby zaczął myśleć jak rozdzielić moje obowiązki.
Myślę, że w tym tygodniu zaczniemy już powoli informować ludzi.. czekam tylko na wynik nifty :)


U mnie wszyscy o to pytają, więc nie ma co robić tego oficjalnie hahaha :)
Myślę, że po prostu powiemy, bez żadnego specjalnego kombinowania.
Dobrze, dziecko spało i nie dało się obudzić 😄 trafiłam na twarda fazę snu. 4.2 cm
Okazało się że nie chorował na cytomegalie, więc dobrze, że odpuścilismy żłobek.
Jednak żałuję, że nie będę mogła chodzic z synem na zajęcia sensoryczne. Ginekolog kazał mi unikać miejsc, gdzie jest dużo malutkich dzieci.
 
A macie już jakieś pomysły na przekazanie wiadomości jaka będzie płeć :)? Chciałabym w tej ciąży zrobić to jakoś uroczyście
Mężowi w pierwszej ciąży dałam małe niebieskie skarpetki.

Teraz myślę, że może zrobię tort z kremem i w zależności od płci krem będzie różowy albo niebieski 😄. Coś tam wyczaruje 😄.
 
A macie już jakieś pomysły na przekazanie wiadomości jaka będzie płeć :)? Chciałabym w tej ciąży zrobić to jakoś uroczyście
Ja powiem zwyczanie bez kombinacji. Ale w sumie teraz mi dałyście do myślenia. Chyba jednak mojej mamie powiem w innej formie. Właśnie jakieś ubranko lub stricte " płciową" małą rzecz kupię.
 
Jejku dziewczyny, czy Wy też tak fatalnie się czujecie? Nie miałam jakiś mega mdlosci, ale wczoraj to była masakra. Do tego nie spałam prawie całą noc, wypiłam wczoraj kawę i na sen zebrało mi się dopiero około 1 w nocy. Ale akurat wtedy do pokoju wpadl szerszeń, więc z godzinę mąż polował, a ja chowałam się w łazience 😂 potem burza, starsza córa się bała, potem stwierdziłyśmy obie że jesteśmy w głodne i jadłyśmy 🤣 zasnelam ok 5, a o 7 pobudka do pracy...
Ja na zwolnienie planuje iść już niebawem, 5 września mam wizytę i liczę, że lekarz mi wystawi. Jak w biurze siedzę to potem ciągnie mnie brzuch 😐 w domu pracuje praktycznie na leżąco.
 
U mnie wiedzą tylko bliskie koleżanki i moja mama. Z resztą poczekam do 12 TC. Wiem że nie wszystkim będzie "na rękę" ta informacja dlatego się nie spieszymy.
 
reklama
Do góry