reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Tak, zdycham od wczorajszego popołudnia, mdłości niesamowite ( ale z tym męczę się właściwie cały czas od 6tc), do tego wymioty🤢🤮 z głową w misce wczorajszy dzień skończyłam i tak samo dzisiaj rozpoczęłam. Dopiero od 13 jestem względnie na chodzie🙄
Bierzesz coś na te wymioty? Mi gin dał jakiś specyfik na wymioty - nie wiem czy pomaga bo nie miałam w ogóle, ale może Tobie by pomógł? Sprawdzę nazwę jak wrócę do domu
 
Bierzesz coś na te wymioty? Mi gin dał jakiś specyfik na wymioty - nie wiem czy pomaga bo nie miałam w ogóle, ale może Tobie by pomógł? Sprawdzę nazwę jak wrócę do domu
Nie biorę, staram się zapobiegać naturalnie np. Imbir, migdały, krakersy, ale nie zawsze niestety działa. Czasem mam parę dni spokoju, już się cieszę, że mi przechodzi, a potem bang i 2-3 dni mnie męczy. Picie zimnej coli też mi pomaga .Z chęcią poznam nazwę tego specyfiku :D
 
reklama
Nie biorę, staram się zapobiegać naturalnie np. Imbir, migdały, krakersy, ale nie zawsze niestety działa. Czasem mam parę dni spokoju, już się cieszę, że mi przechodzi, a potem bang i 2-3 dni mnie męczy. Picie zimnej coli też mi pomaga .Z chęcią poznam nazwę tego specyfiku :D
Ja tak rzygalam, ale tak bardzo bardzo, nie przyjelam kropli wody przez ponad dobe. Zdecydowalam sie.udac do.lekarza. dali mi hydroksyzyne
 
Do góry