reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Ja przechodzę na L4 od 1 września. To będzie wg om 11+5
To tak jak ja, też na zwolnienie idę od 1 września o uczę w szkole, na dodatek mam klasy egzaminacyjne to trochę bez sensu byłoby teraz pracować, a na ostatniej prostej przed samymi egzaminami zostawić młodzież 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny, aktualnie jestem w 4 tygodniu + 4 dni. Zrobiłam badanie beta hcg (przyrost wydaje się ok):
17.08 - 54
19.08 - 145
21.08 - 459

Kiedy umówić się na pierwsze USG?
Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuję czy wszystko jest ok.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Hej zdecydowanie nie szybciej niż skończony 6 tydzień a dla spokoju ja bym szła nie wcześniej niż 7 tydzień. Wczesniej może nie być jeszcze zarodka, serce może nie bić i zwyczajnie będziesz się stresowała czy jednak będzie ok.
 
Widzę że chyba tylko ja już jestem na l4, ale w mojej pracy, przy tych nerwach i stresie od razu wolałam iść. A czuje takie zmęczenie, codziennie, że mogę ciągle spać i leżeć. :)
ja też jestem na L4 ale bardziej przymusowym bo miałam się oszczędzać. Teraz chciałabym wrócić trochę do pracy. Zobaczymy na jak długo. Myślałam że do końca stycznia a jak wyjdzie to zobaczymy
 
Hej dziewczyny, aktualnie jestem w 4 tygodniu + 4 dni. Zrobiłam badanie beta hcg (przyrost wydaje się ok):
17.08 - 54
19.08 - 145
21.08 - 459

Kiedy umówić się na pierwsze USG?
Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuję czy wszystko jest ok.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Ja bym poszła pod koniec 5, żeby zobaczyć, czy jest w prawidłowym miejscu i wykluczyć pozamaciczną :)
 
Ja dzisiaj byłam ostatni dzień na rehabilitacji kręgosłupa. I ledwo żyje .. serio jest u mnie jakiś kryzys chyba 😝
Kiedy planujecie wszystkim mówić o ciąży ?
 
Ja dzisiaj byłam ostatni dzień na rehabilitacji kręgosłupa. I ledwo żyje .. serio jest u mnie jakiś kryzys chyba 😝
Kiedy planujecie wszystkim mówić o ciąży ?
My już mówimy 😉 Może to trochę wcześniej, ale chcieliśmy rodzinę poinformować przy okazji naszej rocznicy ślubu (14 sierpnia), później powiedziałam w pracy i dalej już poszło 😜
 
Ja dzisiaj byłam ostatni dzień na rehabilitacji kręgosłupa. I ledwo żyje .. serio jest u mnie jakiś kryzys chyba 😝
Kiedy planujecie wszystkim mówić o ciąży ?
Nasi rodzice, rodzeństwo i najlepsza przyjaciółka wiedzą od 8 tc. Nie chciałam, żeby się stresowali, że ich nie odwiedzamy (mieszkają 300 km od Nas), a na początku ciazy słabo się czułam, żeby podróżować.
W pracy powiedziałam około 11 tc.
Babciom, rodzinie planuje powiedzieć w 4 msc.
 
Ja dzisiaj byłam ostatni dzień na rehabilitacji kręgosłupa. I ledwo żyje .. serio jest u mnie jakiś kryzys chyba 😝
Kiedy planujecie wszystkim mówić o ciąży ?
U mnie najbliższa rodzina i przyjaciele wiedzą, innym mówimy jak jest okazja np. przy jakichś urodzinach czy imieninach :) w pracy planuje powiedzieć na początku września po usg genetycznym.
Jeśli chodzi o prace to ja podobnie jak dziewczyny jestem mega zmęczona po tych 8 godzinach zasypiam na stojąco - mam dość wymagająca umysłowo prace. Na zwolnienie myśle ze pójdę z końcem roku jeśli będę się dobrze czuła. Obawiam się ze jakbym siedziała w domu to bym tylko spała i jadła wiec ta perspektywa średnio mi pasuje 😜
 
reklama
Do góry