reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Mamuśki, a czym się kurujecie?
Rozłożyło mnie w piątek, kicham co parę minut. Katar leje się z nosa jak woda, głowa pęka... Co można wziąć by się trochę podkurowac?
Naczytałam się że nic nie można, ani gripexa, ani żadnego psikacza do nosa...
Tylko paracetamol, który nic mi nie pomaga.
Woda morska do nosa, i jakieś domowe herbatki z cytryną miodem, mleko z miodem.


Ktoś dziś ma wizytę?
Bo ja mam i się strasznie stresuje 😄
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, czy wy też jesteście zmęczone w pracy tak jak ja??? Chce pracować do połowy stycznia a czuję że będzie się dluuyzyc😉
Ja jestem. W ogole mam dość pracy i dość wszystkiego.
To moja 3 ciąża i w tej sobie obiecałam, że tym razem będę pracowała do conajmniej 6 miesiąca, ale czuję, że mi znowu nie wyjdzie. No nie daje rady. Mam wrażenie, że robię robotę na odwal, aby zrobić bo nie mam siły i energii..
 
Ja jestem. W ogole mam dość pracy i dość wszystkiego.
To moja 3 ciąża i w tej sobie obiecałam, że tym razem będę pracowała do conajmniej 6 miesiąca, ale czuję, że mi znowu nie wyjdzie. No nie daje rady. Mam wrażenie, że robię robotę na odwal, aby zrobić bo nie mam siły i energii..
Ja się ciągle bije z myślami czy iść na zwolnienie. Z jednej strony mam bardzo ciężkie poranki i mózg z gąbki xD a z drugiej strony boje się że bez pracy zwariuję.
Dam sobie jeszcze chwilę na zastanowienie 🤔
 
Kiedyś jak czytałam o kroplach do nosa to informacja była że nie są zakazane. Po prostu nie są wskazane do używania.. a już na pewno nie w dużych dawkach.
Tak czy inaczej najlepiej skontaktować się z lekarzem, który powie wszystkie za i przeciw :)

Jeszcze tylko melduje, że po dzisiejszej wizycie 10+6 maleństwo ma już 4,1 cm i wszystko wygląda książkowo 🥰

Wszystkim pozostałym wizytującym życzę powodzenia i trzymam kciuki 🤞❤️
Oo super ❤️❤️❤️
Woda morska do nosa, i jakieś domowe herbatki z cytryną miodem, mleko z miodem.


Ktoś dziś ma wizytę?
Bo ja mam i się strasznie stresuje 😄
Będzie dobrze!❤️
 
Hej, czy wy też jesteście zmęczone w pracy tak jak ja??? Chce pracować do połowy stycznia a czuję że będzie się dluuyzyc😉
ja! Okropnie jestem zmęczona. Ciężko mi wstać, ciężko mi się przygotować do pracy, a potem w niej funkcjonować. Jakbym spała codziennie po 3 godziny. W pracy oczy same mi się zamykają. Ja planuję na początku stycznia przejść na macierzyński i pocieszam się, że już tylko 4 miesiące 😅
 
Widzę że chyba tylko ja już jestem na l4, ale w mojej pracy, przy tych nerwach i stresie od razu wolałam iść. A czuje takie zmęczenie, codziennie, że mogę ciągle spać i leżeć. :)
 
Widzę że chyba tylko ja już jestem na l4, ale w mojej pracy, przy tych nerwach i stresie od razu wolałam iść. A czuje takie zmęczenie, codziennie, że mogę ciągle spać i leżeć. :)
chciałabym być na L4, ale tu gdzie mieszkam nie mogę sobie na nie pozwolić…bo co tydzień bym dostawała 1/3 tygodniówki 😕 a przy wszystkich cenach idących w górę i kosztach, które nas czekają, życie za tyle jest nierealne. Chociaż mam średnio 3 dni w tygodniu kiedy czuję, że nie dam rady i wezmę wolne…ale no niestety 🥲
 
Hej, czy wy też jesteście zmęczone w pracy tak jak ja??? Chce pracować do połowy stycznia a czuję że będzie się dluuyzyc😉
Ja też jestem ciągle zmęczona - dziś najchętniej zasnęłabym w pracy :D od początku ciąży sporo śpię, teraz jestem w 12 tc i niby trochę mniej jestem senna, ale to może przez napływ pozytywnej energii ;-) ja planuje, że pójdę na zwolnienie najpóźniej z początkiem grudnia, może połowa listopada. Mieszkam pod Warszawa i do pracy jade przez pół miasta komunikacja, co zajmuje ponad godzinę, więc zima wolę nie ryzykować.
 
reklama
Do góry