reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Rozmiarówka dziecięca jest tak rozjechana, że to chyba moje największe zaskoczenie macierzysntwa, nawet czasem w jednej marce np dwie 56 będą się od siebie roznily. Mój syn miał 4530g i 61cm i w jedne 56 wchodził, a w inne 62 już nie, także była ostra weryfikacja garderoby już po urodzeniu. Taka najbardziej stabilna rozmiarówka wg mnie ma Smyk
Dla mnie z Lidla lupilu ma zawyżona rozmiarówke.

Nie opłaca się kupować dużo ciuszkow na 56cm (moim zdaniem) lepiej wiecej 62. Podwinąć rękawki i dziecko dopłynie.
Mój syn urodził się 57 cm to w 56 wyglądał jak baleron 😄. Odrazu oddałam dziewczynie z sali wszystkie kombinezony na 56 bo jej córeczka była mniejsza.
Dziewczyny jest mi tak niedobrze że masakra 😭 odnoszę wrażenie że jednego dnia dolegliwości mijają a na następny pojawiają się że zdwojoną siła ...
Ja zaczęłam 11 tydzień czekam na koniec tych objawów. A przespałam cały dzień.
Łącze się w bólu ❤️.
 
Dwa pytanka ;)
Jak u Was z objawami? Mi nic nie dolega, oprócz śpiączki afrykańskiej i nabrzmiałych, bolesnych piersi. Zaczyna mnie to trochę martwić :(
Drugie pytanie to przechodziła któraś z Was kiedyś toksoplazmozę? Ja ponoć kiedyś miałam, i zastanawiam się czy może to mieć jakiś wpływ na dziecko. A kolejna wizyta dopiero 24, nie wytrzymam ;D
 
Witaj 😊 Termin masz na dzień po mnie, bo ja 26.03 😁 To czy objawy są czy ich nie ma, to nie jest żaden wyznacznik. Ja miałam objawy cały czas, a ciąża obumarła więc na to bym tak nie patrzyła aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że ich brak może być stresujący, bo sama sprawdzam czy mnie cycki bolą 😅 Jeżeli przechodziłaś toxo, to dobrze, bo masz przeciwciała i nie zagraża, to ciąży.
 
ja nie mam kompletnie nic dla malucha (aaa w piwnicy zostalo mi krzeselko do karmienia :p) . Mimo, że mam dwójkę dzieci.. nie planowałam już więcej dzieci i wszystko co miałam oddałam w lutym dla dzieci z Ukrainy. I teraz kupowanie wszystkiego od nowa. To co prawda mega wydatek, ale jaram się tym wszystkim jakbym miała pierwszy raz zostać mamą. I wyszukuje jakieś nowinki, butelki, smoczki, kokony, itp :D 😀
Mam tak samo 😁
 
reklama
Powodzenia na dzisiejszych wizytach ❤️ czekamy na info!
Jeju ja jutro na 15 mam wizytę i już się stresuje i nie mogę doczekać 🙈 któraś ma jutro wizytę ?
 
Do góry