reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale jak pisałam, prywatnie żyćko postanowiło mi troszkę dołożyć zmartwień i ostatnio po pracy i weekendamy ogarniam prywatę (w weekend musiałam tez zrobić porządek z główka i myślami i najzwyczajniej w świecie odespać stres)

Nie jestem w stanie nadrobic nawet 1/4 tego co pisałyście ostatnio, ale cieszę się że wszystkich udanych wizyt, chorakom życzę zdrówka, a wszystkim tym które mają jakieś smuteczki i rozterki baaardzo mocno przytulam- teraz łącze się z Wami w bolu jeszcze mocniej niż zwykle 😉

Jeśli chodzi o mnie to na dobrą nockę powiem Wam że doczekałam się wreszcie wizyty w klinice i na USG sprawdziłyśmy z lekarka że z maluszkiem wszytko ok ❤️ ma 4,14 cm I serducho bijącym jak dzwon 166/min. I wiecie co? Dzis (11+0) pierwszy raz w życiu usłyszałam serduszko maluszka. Powiem Wam że za każdym razem jak to sobie przypomnę to mam łzy w oczach. Dla takiej chwili naprawdę warto było się męczyć, stresować i wydawać miliony monet przez te 3 lata 😭😭😭😭 normalnie wzrusz taki jakich mało. Next week mam USG genetyczne+ pappa a dziś po tej dobrej wiadomości, ze maluszkowi nadal biję serduszko, udało mi się pobrać krew na Nifty Pro. Takze teraz czekam z niecierpliwością na kolejne badanie i na wyniki (USG mam w środę wiec pewnie szybciej będę coś wiedzieć niż z Nifty)
Jak dobrze że się odezwałaś! Zaczęłam się już martwić 🙈
Cieszę się, że wszystko w porządku 😘
Ja mam prenatalne w ten czw i wzięłam urlop na cały dzień żeby odpocząć później, bo stresu będzie sporo 🙈
Ściskam ❤️
 
Dziewczyny powiedzcie czy dobrze myślę 🤔 , więc... chodzę do ginekologa prywatnie do tego samego teraz i te 2 wcześniejsze ciąże które straciłam. W pierwszej ciąży byłam 1 raz w 5 tygodniu (miał gabinet gdzieś indziej) i serduszko już biło do tego od razu dał posłuchać jak pięknie bije 🥰. A teraz, nawet dziś z CRL wychodzi 7+4 a on mówi że widać że serduszko bije ale za wczesna ciąża żeby posłuchać 🤔. Nic nie mówiłam że wcześniej przecież słuchaliśmy w 5 tyg bo w sumie najważniejsze że widać że bije ale mam wrażenie że jemu się zwyczajnie nie chce.
tak jak dziewczyny pisały, są nowe badania, że słuchanie tętna do 10tc może powodować poronienia i ogolnie moze miec negatywny wpływ na zarodek i jego rozwoj. Ogólnie badania te są niepewne i ich wyniki niejednoznaczne, jednak wielu lekarzy woli dmuchać na zimne i faktycznie nie puszcza dźwięku serduszka zbyt wcześnie. Ale spokojnie bicie serduszka da się wymierzyć bez słuchania wiec trzeba być cierpliwym i czekać na właściwy moment. Ciesz się w takim razie że lekarz jest na bieżąco z roznymi publikacjami i zmienia sposób badan/leczenia adekwatnie do nowych wyników i testów. Zobaczysz ze nim sie obejrzysz będziesz mogła posłuchać ❤ ściskam mocno!
 
Jak dobrze że się odezwałaś! Zaczęłam się już martwić 🙈
Cieszę się, że wszystko w porządku 😘
Ja mam prenatalne w ten czw i wzięłam urlop na cały dzień żeby odpocząć później, bo stresu będzie sporo 🙈
Ściskam ❤️
ochhh Kochana to koniecznie dawaj znac jak wyniki! Będę mocno trzymać kciuki (nawet jeśli mnie tu nie będzie 🙃) musi być dobrze i oby się udało poznać tez płeć 😁 zaczynamy wchodzić w etap że niedługo nam się zacznie klarować ile dziewczynek a ile chłopców mamy na forum 😍😍😍
 
ochhh Kochana to koniecznie dawaj znac jak wyniki! Będę mocno trzymać kciuki (nawet jeśli mnie tu nie będzie 🙃) musi być dobrze i oby się udało poznać tez płeć 😁 zaczynamy wchodzić w etap że niedługo nam się zacznie klarować ile dziewczynek a ile chłopców mamy na forum 😍😍😍
To będzie mega ekscytujące :D
 
reklama
Do góry