reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
ochhh Kochana to koniecznie dawaj znac jak wyniki! Będę mocno trzymać kciuki (nawet jeśli mnie tu nie będzie 🙃) musi być dobrze i oby się udało poznać tez płeć 😁 zaczynamy wchodzić w etap że niedługo nam się zacznie klarować ile dziewczynek a ile chłopców mamy na forum 😍😍😍
Jeśli nie będzie widać to będę wiedzieć za tydzień jak dostanę wyniki sanco bo tez będę robić w cza ☺️
Na początku miałam przeczucie że dziewczynka a teraz to już sama nie wiem, zaczynam czuć że go chłopiec 😂🤭
 
Ja myślę,że sama nie wiem 😁😁 każdy mi "wróży" chłopca. Ja mam imię dla dziewczynki a dla chłopca nie mam,a z córką w ciąży miałam dla chłopca a dla dziewczynki nie 😁 no i czuję się całkiem inaczej niż z córką,wszystko na odwrót ,więc może akurat syn?:) Ktoś na bank się ucieszy,mąż z syna córka z siostry a mi bez różnicy🙂
 
Jeśli nie będzie widać to będę wiedzieć za tydzień jak dostanę wyniki sanco bo tez będę robić w cza ☺️
Na początku miałam przeczucie że dziewczynka a teraz to już sama nie wiem, zaczynam czuć że go chłopiec 😂🤭
ja odwrotnie. Najpierw że chłop, a teraz że może jednak panna mi tam rośnie 😅 ale szczerze mówiąc jest mi wszystko jedno, byleby by zdrowe było 🙈 tylko to mi spędza sen z powiek 😪 dooobra ja się żegnam na dzis, spokojnej nocki! 😘
 
ja odwrotnie. Najpierw że chłop, a teraz że może jednak panna mi tam rośnie 😅 ale szczerze mówiąc jest mi wszystko jedno, byleby by zdrowe było 🙈 tylko to mi spędza sen z powiek 😪 dooobra ja się żegnam na dzis, spokojnej nocki! 😘
Wybrałaś opcję płeć na NIFTY pro? Jeśli tak to niedługo się dowiesz na 100% :D i wtedy można zacząć szaleć: ubranka itp, itd. dobranoc
 
reklama
Do góry