reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, mam głupie pytanie
Jak śpicie?
Jestem 9+3 - i na ta chwile dobrze mi się leży i śpi jakiś czas na plecach, na bokach z noga podkuloną czuje dziwne uczucie w podbrzuszu czy na lewej czy prawej stronie 🥺 czytałam, ze powinno się spać na bokach ale..
 
Dziewczyny, mam głupie pytanie
Jak śpicie?
Jestem 9+3 - i na ta chwile dobrze mi się leży i śpi jakiś czas na plecach, na bokach z noga podkuloną czuje dziwne uczucie w podbrzuszu czy na lewej czy prawej stronie 🥺 czytałam, ze powinno się spać na bokach ale..
Wydaje mi się że ( kojarzę że gdzieś słyszałam albo czytałam a również mogło się pozmieniać) spanie na boku to od połowy ciąży.
 
Dziewczyny, mam głupie pytanie
Jak śpicie?
Jestem 9+3 - i na ta chwile dobrze mi się leży i śpi jakiś czas na plecach, na bokach z noga podkuloną czuje dziwne uczucie w podbrzuszu czy na lewej czy prawej stronie 🥺 czytałam, ze powinno się spać na bokach ale..
Na początku ponoć możesz spać jak chcesz :) później na bokach jest najbezpieczniej, a na brzuchu już się nie da 😂
Na plecach nie spałam nigdy, zawsze na brzuchu, ale już zaczyna mi byc zle bo troszkę widzę brzuszek i zrobił się twardy + większe piersi wiec od dwóch dni śpię na bokach ale różnie, ponoć nie ma znaczenia który bok :)
 
Na początku ponoć możesz spać jak chcesz :) później na bokach jest najbezpieczniej, a na brzuchu już się nie da 😂
Na plecach nie spałam nigdy, zawsze na brzuchu, ale już zaczyna mi byc zle bo troszkę widzę brzuszek i zrobił się twardy + większe piersi wiec od dwóch dni śpię na bokach ale różnie, ponoć nie ma znaczenia który bok :)
Uwielbiam spać na brzuchu 🥰
Ale jak tylko się dowiadywałam o ciąży to automatycznie nie potrafiłam spać na brzuchu.
 
Ja nawet nie wiem jak śpię. Pod koniec ciąży u mnie tylko pozycja pół bok/pół brzuch wchodzi w grę. Coś pomiędzy brzuchem i bokiem. W każdej innej pozycji mi nie wygodnie. Na plecach nie da się oddychać, na boku jest problem z nogami, a na brzuchu wiadomo.
 
Gratulacje! Było widać na usg prenatalnym płeć? ☺️ Ja mam w czwartek będzie 12+0 ciekawe czy uda się zobaczyć 🙈
Tak, mnie lekarz spytała czy chcę znać płeć, ja z racji tego że mój mąż nie mógł wejść ze mną do gabinetu poprosiłam o napisanie na karteczce płci i jak wyszłam z gabinetu to przeczytaliśmy że to córeczka ❤❤❤
 
Jeśli nie będzie widać to będę wiedzieć za tydzień jak dostanę wyniki sanco bo tez będę robić w cza ☺️
Na początku miałam przeczucie że dziewczynka a teraz to już sama nie wiem, zaczynam czuć że go chłopiec 😂🤭
Ja jeszcze do wczoraj byłam pewna że to chłopiec 🤭 i mogłam się zakładać, jakie było moje zdziwienie że to będzie dziewczynka. W sumie mam już i córkę i syna wiec u mnie zdrowko najważniejsze, ale z racji że syn młodszy chyba bardziej się nastawiałam na syna. Zresztą miałam podobne smaki, jadłam owoce i teraz też je uwielbiam, za to słodyczy nawet trochę i stąd było moje zdziwienie. Tak więc dziewczyny nie sugerować się zachciankami🤣🤣🤣
 
Hejka Wam!
Od kilku dni trochę Was podczytuje i uznałam, że może warto sie przywitać i zapytać czy przygarniecie do wątku zbłąkanego wędrowca? Termin porodu mam na 27.02, wcześniej byłam na wątku lutowych mam, ale tam już od tygodnia jest cisza, nawet na wątku prywatnym (wszystkie dziewczyny przeszły na facebook i szkoda mi trochę, bo osobiście wolałabym pozostać na wątku forumowym, gdzie jest trochę więcej anonimowości i prywatności).
Trochę więcej o mnie, mam 24 lata, ciąża 1, starania od listopada 2021, w styczniu zaliczyłam biochemiczną i w czerwcu udało sie nam zajść:) pozdrawiam!
 
reklama
Tak, mnie lekarz spytała czy chcę znać płeć, ja z racji tego że mój mąż nie mógł wejść ze mną do gabinetu poprosiłam o napisanie na karteczce płci i jak wyszłam z gabinetu to przeczytaliśmy że to córeczka ❤❤❤
Ale super 😍
Też tak zrobię bo będę sama niestety 😞
Pierwszy raz 😞 ale nie dało się inaczej
 
Do góry