reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja prawie codziennie pije sok z grejpfruta. Taki jednodniowy, tak gorzki że aż wykręca 🥰
Ja kupuje 1 litrowy w szklanej butelce, ale nie wiem co to za firma :) i taki mały z miazszem jest w Żabce też dobry :D
 

Załączniki

  • Screenshot_20220810_213232_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220810_213232_com.android.chrome.jpg
    77,8 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też już po wizycie usg zgadza się z OM, 8plus6 dziś, dziecię 2.13cm, oczywiście już zaczęło się porównywanie ze starszym synem wyciągnęłam jego foty z usg i w 9plus3 miał 3cm, ale on w sumie cała ciąże trzymał masę, może tym razem trafi mi się okruszek co oszczędzi mi kręgosłup :D
Wracam do Acardu i jakoś bezpieczniej się z nim czuje jednak :)
 
Ja też już po wizycie usg zgadza się z OM, 8plus6 dziś, dziecię 2.13cm, oczywiście już zaczęło się porównywanie ze starszym synem wyciągnęłam jego foty z usg i w 9plus3 miał 3cm, ale on w sumie cała ciąże trzymał masę, może tym razem trafi mi się okruszek co oszczędzi mi kręgosłup :D
Wracam do Acardu i jakoś bezpieczniej się z nim czuje jednak :)
Świetne ! Ja też później znajdę córki USG i porównam 🙂urodziła się mała 2900 i 51cm ,ale szybko nadgonila 🙂
 
Ja też już po wizycie usg zgadza się z OM, 8plus6 dziś, dziecię 2.13cm, oczywiście już zaczęło się porównywanie ze starszym synem wyciągnęłam jego foty z usg i w 9plus3 miał 3cm, ale on w sumie cała ciąże trzymał masę, może tym razem trafi mi się okruszek co oszczędzi mi kręgosłup :D
Wracam do Acardu i jakoś bezpieczniej się z nim czuje jednak :)
A na co bierzesz ten Acard ?
Pyt z ciekawości bo bardzo dużo ciężarnych które znam ma zalecony Acard.
 
A mnie odrzuciło od kawy.. dopiero a już myślałam, że nie odrzuci. 🥺

Samopoczucie mam średnie nie wiem na ile wpływa na to covid a na ile ciąża 😄.

I jeszcze mam awersję do witamin ciążowych. 😄
 
reklama
A na co bierzesz ten Acard ?
Pyt z ciekawości bo bardzo dużo ciężarnych które znam ma zalecony Acard.
Na początki ciazy synem ważyłam 12kg więcej niż teraz byłam na granicy z otyłością, uznał ze to poważny czynnik predysponujący do nadciśnienia ciążowego, zakrzepicy i stanu przedrzucawkowego dlatego dostałam w ramach profilaktyki, teraz już nie jestem w widełkach otyłości, ale nadwagę mam dalej więc dla bezpieczeństwa kontynuujemy tylko w mniejszej dawce 75, a nie 150 jak wtedy
:)
 
Do góry