reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Ja miałam normy napisane dla ciąży i było 1 trymestr 2.32 dokładnie jak napisałaś,a ja miałam 2.70 ,kazała mi zrobić FT3 FT4 ,ft4 wyszło mi ledwo w normie od 0.90norma a ja miałam 0.96 czyli w dolnej granicy. Dostałam tabletki u Endo narazie na miesiąc,dawke 50. Fajnie jak byś na wizytę u edno miała już FT3 FT4 zrobione
Udało mi się na dzisiaj umówić teleporadę z endo, więc nie zdążę z wynikami.
Pogadam, zobacze co ma ciekawego do powiedzenia i będziemy działać :)
 
reklama
Winka też są zerówki i uwaga! Gin, whisky i wódka, ale nie polecam :D
tez nie polecam nic poza piwem 😝 wino jedno jakieś próbowałam (coś w stylu prosecc) I też nie byłam w stanie zdzierżyć, ale może na jakieś obrzydliwe trafiłam 🤪
Hej.
Miałam dziś wizytę u prywatnego lekarza. Jest wszytko w porządku. Słuchaliśmy przez chwilę serduszka ❤️. Maluszek ma 2,11 cm.

Lekarz pytał czy chcę zwolnienie, ale nie chciałam. Ja dopóki zdrowie pozwoli i nie będzie przeciwwskazań to chcę pracować.

Co do piwa zero to mi się też czasem zdarza wypić jak się nie mogę niczym napić w czasie upału.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj. Niech będą same dobre wieści 🍀
gratulacje 🥰
A ja mam dzisiaj zgon totalny ...
Dzieci mi się pochorowały, boje 38.5 jedno katar, drugie ból gardła a ja czuję się jakby mnie walec przejechał 😔
ojjj! Zdrówka dla Was !
 
reklama
Do góry