reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Co za typ, jak urodzisz to mu wyślesz śmiech swojego dziecka i powiesz że przez przypadek, miałaś wysłać do tatusia.
W życiu !
Nie będę się zniżać do jego poziomu i wykorzystywać dziecka żeby mu dopiec tak jak on to zrobił…
Trzeba być ponad tym. Muszę się tylko uspokoić 🤪 i o tym zapomnieć żeby się nie denerwować 😘❤️
 
reklama
Tez by
W poprzednim związku byłam 8 lat, to był taki toksyczny czas, że aż oblewa mnie fala wstydu, że tak długo to trwało. Byłam z narcyzem, ja jestem dość uległa i empatyczne, a on mną manipulował, tańczyłam jak chciał. Na koniec mnie zdradził. Pamiętam ten dzień jak mi o tym powiedział, to było piękne jakby kamień mi spadł z serca. Po drodze kilka terapii, uczenie się życia w społeczeństwie. Teraz mój kochany mąż namawia mnie (i jeszcze kilka innych bliskich osób) na to żebym założyła coś na podobne fundacji, która pomoże takim kobietom jak ja. Dlatego jak widzę nagranie na sekretarkę od byłego, czy wiadomości to usuwam, nie czytam, nie słucham i jestem dumna z tego że to potrafię, że to wygrywa z ciekawością. Polecam każdej :) jakoś mi się udało, po przeczytaniu waszych wiadomości. Teraz mam super życie i modlę się żeby chwila trwała wieczność :)
Też byłam na terapii ale widocznie powinnam jeszcze skorzystać skoro tak mnie to zdenerwowało. Chciałabym potrafić tak jak Ty żeby olać i nie czytać 🙈😘
 
Miałyście racje, żeby się nie stresować! Jestem po wizycie, maluszek ma 2.4 cm ❤ serduszko bije FHR 138, szyjka długa i twarda. Chyba mogę odetchnąć.
Ten lekarz chce mnie widzieć za dwa tygodnie, później za tydzień- z racji konizacji. Podoba mi się to podejście, bo ginekolog u którego byłam miałam prowadzić ciążę każe przychodzić raz na tydzień i w sumie nawet nie zbadał mnie na fotelu... muszę ostatecznie kogoś wybrac, bo dodatkowo na nfz zapisałam się, a nie będę prowadzić ciazy u 3 lekarzy 😀
O jak super, cieszę się, to teraz tylko spokój, stres już pewnie odpuszcza, czas na radość 🤗🤗🤗
 
Miałyście racje, żeby się nie stresować! Jestem po wizycie, maluszek ma 2.4 cm ❤ serduszko bije FHR 138, szyjka długa i twarda. Chyba mogę odetchnąć.
Ten lekarz chce mnie widzieć za dwa tygodnie, później za tydzień- z racji konizacji. Podoba mi się to podejście, bo ginekolog u którego byłam miałam prowadzić ciążę każe przychodzić raz na tydzień i w sumie nawet nie zbadał mnie na fotelu... muszę ostatecznie kogoś wybrac, bo dodatkowo na nfz zapisałam się, a nie będę prowadzić ciazy u 3 lekarzy 😀
super! Wiedziałam że będzie dobrze ❤️
 
Dziewczyny noski do góry! Wiem ze nie jest łatwo I każda się martwi, do tego hormony które powielają na pewno poczucie niepokoju, ale musimy ile się da trzymać się tych dobrych myśli. Sama miewam dni kiedy jest to ciężkie, ale to nic- kazda z nas tak ma. Jeśli czujecie że coś Was przytłacza, zatrzymajcie się na chwilę, uspokójcie, zastanówcie się czy to ze bede teraz rozkminiac wszystkie możliwe czarne scenariusze cokolwiek zmieni? Czy mamy na to co się wydarzy jakikolwiek wpływ? Postarajcie się wyciszyć, może zribcie sobie dzien przerwy od forum, zróbcie dla siebie coś (może być nawet mała drobna rzecz) która sprawi Wam przyjemność. Oczywiście każda, nawet zła emocja jest ważna i mamy do niej prawo. Trzeba tylko dac jej upust, ale nie trzymać się jej kurczowo. Dać jej chwilę na bycie z nami, a pozniej trzeba powiedzieć STOP i ruszyc dalej bez niej. Bo to jest naprawdę bardzo baaardzo ważne. I dla nas i dla naszych maluszków. Dobrego dnia dziewczyny! Odpocznijcie dzisiaj 😘❤️❤️❤️
Ty powinnaś być naszym coachem ❤️
Od początku wątku dodajesz tyle otuchy i wsparcia wszystkim.
 
Udanych wakacji! 🌞 🌴

Czekamy tu na info że znów jesteś w ciąży tym razem ze szczęśliwym finałem! 3 maj się kochana! Przed Tobą trudny czas ale poradzisz sobie bo jesteś silniejsza niż myślisz! Twój osobisty Aniołek w niebie będzie czuwać nad Tobą 😘


U mnie też tak rośnie. W każdej ciąży najpierw mi od góry brzuch wywala. Ostatnio sie dowiedziałam że jak rośnie w ciąży macica to organy i jelita unoszą się do góry temu brzuch robi się większy od góry.

Chciałam poruszyc temat detektorów tętna płodu. Ma któraś z Was? To chyba od 10 tyg można wykryć tetno? Ja kupiłam w poprzedniej ciąży i byłam mega spokojna dzięki niemu bo słyszałam że bije serduszko. Niestety wylapywalo mi chyba moje tetno choć 140 raczej nigdy nie mam, ale planuje iść do poloznej z tym sprzętem za tydzień i poprosić by mi pokazała jak tego poprawnie używać.
Ja kupiłam po 30tc z synem bo on baaaardzo mało się ruszał i czasem potrafił napędzić mi strachu jak np nie drgnął przez pół dnia :/
 
Ja słyszałam właśnie od lekarzy, ze dieta może właśnie zaburzyć wyniki krzywej, bo dieta to tez działanie lecznicze. Kiedyś nawet w oficjalnych zaleceniach było, żeby przez trzy dni nie stosować diety z obnizonona zawartością węglowodanów przed krzywą.
No właśnie też to słyszałam,a ja nie chcę zaburzyć tylko chce żeby wyszła tak jak ma wyjść.
Ma

mam to samo, całą noc nie spałam… martwię się teraz czy wszystko Ok, przytłoczyły mnie te wczorajsze informacje i jeszcze mój były mąż wczoraj po kilku miesiacach bez słowa nagrał mi się na sekretarkę (to był płacz jego dziecka) i napisał mi smsa ze niechcący i przeprasza…
Nie wytrzymałam i mu pojechałam czy mu jeszcze mało i chce mnie wykończyć i dalej niszczyć, po tych kilkunastu wspólnych latach to troche szacunku i empatii dla tego co było ale widocznie gdzieś po drodze w swoim nowych życiu to zgubił. Zdradził mnie zrobił dziecko koleżance z pracy, wiec się rozwiodłam bo jak coś takiego wybaczyć (pisałam już o tym) wie jak pragnęliśmy dziecka, wie ze go nie mam i nagrywa mi swoje dziecko na sekretarkę? Dziwny przypadek…
Normalnie całą noc nie zmruzylam oka nie wiem jak zniosę kilkanaście godzin podróży dzisiaj, powrót do pracy w poniedziałek w stresie i czekanie na wizytę do czwartku, chyba ja będę próbować przełożyć :(
A może by tak zablokować numer ? Nie macie nie załatwionych spraw z przeszłości,które się za Wami ciągną,dzieci nie macie razem więc i kontakt nie potrzebny ,zablokuj dziada i niech sobie wysyła co chce 🤗
 
No właśnie też to słyszałam,a ja nie chcę zaburzyć tylko chce żeby wyszła tak jak ma wyjść.

A może by tak zablokować numer ? Nie macie nie załatwionych spraw z przeszłości,które się za Wami ciągną,dzieci nie macie razem więc i kontakt nie potrzebny ,zablokuj dziada i niech sobie wysyła co chce 🤗
W sumie racja 😁
 
reklama
Do góry