reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja nawet nie próbuje nadrobić.
Mam nadzieję, że same dobre wieści po wizytach.
Jak wczoraj było super tak dzisiaj mam takie mdłości, że ciekną mi łzy. A mój mały ma energii za trzech. 🥺
 
reklama
Ja nawet nie próbuje nadrobić.
Mam nadzieję, że same dobre wieści po wizytach.
Jak wczoraj było super tak dzisiaj mam takie mdłości, że ciekną mi łzy. A mój mały ma energii za trzech. 🥺
To tak jak ja... Jeszcze do 13 jeździłam i sprawy ogarniałam a moje dzieci mają energii chyba za pół wojska. 🙈
 
Ja też dziś zero mocy,a miałam dwa wyjazdy do miasta ,ale jakoś żyje.
Mam pytanie do osób które biorą eurytox? Czy jak to się nazywa dokładnie 🙂
Mdli mnie dziś i na wymioty bierze,może być z tego? Tydzień już mialam spokój z tym .
 
I osobne pytanie,mam wynik ,ktoś się zna? Z tego co sama wnioskuje jest ok ,ale wolę zapytać.
 

Załączniki

  • IMG_20220804_170304.jpg
    IMG_20220804_170304.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 67
Mnie od wczoraj strasznie boli głowa 😭

W którym dokładnie tygodniu umawiacie się na prenatalne?
Ja ma za tydzień, to będzie 11+ 1. A jutro druga wizyta🥰
Ja też dziś zero mocy,a miałam dwa wyjazdy do miasta ,ale jakoś żyje.
Mam pytanie do osób które biorą eurytox? Czy jak to się nazywa dokładnie 🙂
Mdli mnie dziś i na wymioty bierze,może być z tego? Tydzień już mialam spokój z tym .
Na mnie euthyrox słabo działał (podobno) i biorę letrox, ale to jest prawie to samo. Możesz poczytać na ulotce możliwe skutki uboczne, ale wątpię, że to od tego. Ten lek to hormony takie jakie sama produkujesz tylko trochę masz ich za mało. To nie leczy jak np antybiotyk, tylko uzupełnia to, czego Ci brakuje. Więc myślę, że może ze względu na temperaturę, dzisiaj objawy ciąży bardziej Ci doskwierają. Ale oczywiście możesz dopytać lekarza, może też Ci zapisze coś innego.
 
Ja ma za tydzień, to będzie 11+ 1. A jutro druga wizyta🥰

Na mnie euthyrox słabo działał (podobno) i biorę letrox, ale to jest prawie to samo. Możesz poczytać na ulotce możliwe skutki uboczne, ale wątpię, że to od tego. Ten lek to hormony takie jakie sama produkujesz tylko trochę masz ich za mało. To nie leczy jak np antybiotyk, tylko uzupełnia to, czego Ci brakuje. Więc myślę, że może ze względu na temperaturę, dzisiaj objawy ciąży bardziej Ci doskwierają. Ale oczywiście możesz dopytać lekarza, może też Ci zapisze coś innego.
Dziękuję. Pamiętam kiedyś dała mi ginekolog bromergon na obniżenie TSH przed zajściem w ciążę. Po jednej tabletce myślałam , że się przekręce.
 
Dziewczyny robicie hennę brwi? Ja zawsze robiłam laminację brwi i rzęs z farbką, ale w ciąży nie jest to wskazane. Podobno henna jest bezpieczna. Ja sobie obiecałam że z henną poczekam do drugiego trymestru, ale patrząc w lustro nie wyglądam za dobrze. (Jasna oprawa oczu). Muszę o siebie jakoś zadbać.
 
Dziewczyny robicie hennę brwi? Ja zawsze robiłam laminację brwi i rzęs z farbką, ale w ciąży nie jest to wskazane. Podobno henna jest bezpieczna. Ja sobie obiecałam że z henną poczekam do drugiego trymestru, ale patrząc w lustro nie wyglądam za dobrze. (Jasna oprawa oczu). Muszę o siebie jakoś zadbać.
Ja robię, nawet nie pomyślałam że nie można:)
 
reklama
Dziewczyny robicie hennę brwi? Ja zawsze robiłam laminację brwi i rzęs z farbką, ale w ciąży nie jest to wskazane. Podobno henna jest bezpieczna. Ja sobie obiecałam że z henną poczekam do drugiego trymestru, ale patrząc w lustro nie wyglądam za dobrze. (Jasna oprawa oczu). Muszę o siebie jakoś zadbać.
Ja robiłam w domu brwi i włosy henną. Na mojej hennie (tej do włosów) było napisane, że mogą ją stosować kobiety w ciąży.
 
Do góry