reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

A mam jeszcze pytanie co do nifty. Można się na nie zgłosić od 10tc. Ale liczymy 10tc tak jak wychodzi z USG czy tak jak wychodzi z miesiączki?
 
reklama
Pamiętaj ze na to nigdy nie jest za wczesnie. Cokolwiek by Cie na koniec niepokoiło śmiało ruszaj na IP. Ja tez być może będę rodzic 3 raz i także nie wiem jak samo się zaczyna, bo oba miałam wywoływane…

11+1 mam najpierw wizytę z genetykiem. Nie wiem czy zaraz po badanie prenatalne czy dadzą mi osobny termin. Dodzwoniłam się dzisiaj do UCK w Gdańsku, a tam najpierw konsultacja z genetykiem a później prenatalne. Co inna placówka to inaczej to wyglada…

u mnie wczoraj było kiepsko, a dzisiaj wszystko super, oprócz niechęci do jedzenia. Ale za to bez mdłości 😊
Oo, jesteś z Gdańska? 🥰
 
Ja też dziś zero mocy,a miałam dwa wyjazdy do miasta ,ale jakoś żyje.
Mam pytanie do osób które biorą eurytox? Czy jak to się nazywa dokładnie 🙂
Mdli mnie dziś i na wymioty bierze,może być z tego? Tydzień już mialam spokój z tym .
Ja zaczęłam brać z dawką 25 i nie wiem czy to był zbieg okoliczności czy działanie uboczne, ale mdłości zaczęły się od razu. Do tego muszę go brać na czczo, godzinę przed jedzeniem co potęguje złe samopoczucie
Teraz biorę 50 i czuję się podobnie.
 
Dziewczyny robicie hennę brwi? Ja zawsze robiłam laminację brwi i rzęs z farbką, ale w ciąży nie jest to wskazane. Podobno henna jest bezpieczna. Ja sobie obiecałam że z henną poczekam do drugiego trymestru, ale patrząc w lustro nie wyglądam za dobrze. (Jasna oprawa oczu). Muszę o siebie jakoś zadbać.
Moja przyjaciółka jak zrobiła hennę w ciąży to wyszły jej ognisto rude 🤣🤣🤣 robiła w 2 trymestrze ;) miały wyjść ciemny brąz ;)
 
reklama
Do góry