reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja też jem na mus, nic mi nie podchodzi. Może to też stres robi swoje. Muszę ogarnąć dobrego gina , który poprowadzi trudna ciążę z cholestazą. W poprzedniej było naprawdę ciężko od 26tc. oiom.
Macie kogoś godnego polecenia na Dolnym Śląsku ?
 
reklama
Ja dodatkowo mam trochę wyrzuty sumienia, bo wszędzie czytam o dobrym odżywianiu się i dostarczaniu maluchowi tego co najlepsze, a tymczasem ja nie mogę patrzeć na jedzenie i jedyne co jem to serki waniliowe i biała bułkę z masłem i serem. Tylko to mi wchodzi w każdych ilościach. Jednocześnie jestem ciagle głodna a wszystko mi śmierdzi! 🤢
Mam nadzieję, to szybko przejdzie i będę mogła zadbać o żywienie lepiej 😩
 
Ja dodatkowo mam trochę wyrzuty sumienia, bo wszędzie czytam o dobrym odżywianiu się i dostarczaniu maluchowi tego co najlepsze, a tymczasem ja nie mogę patrzeć na jedzenie i jedyne co jem to serki waniliowe i biała bułkę z masłem i serem. Tylko to mi wchodzi w każdych ilościach. Jednocześnie jestem ciagle głodna a wszystko mi śmierdzi! 🤢
Mam nadzieję, to szybko przejdzie i będę mogła zadbać o żywienie lepiej 😩
dziecko i tak wyciągnie z Ciebie to czego potrzebujesz, możesz być spokojna.
 
Hej :) Czy wy też macie zawirowania ze smakiem i węchem? Mnie co chwila coś śmierdzi, jest to bardzo intensywne i bardzo denerwujące. A do tego mam czasami na coś bardzo ochotę, a po chwili nie mogę na to patrzeć. Raz nawet w trakcie obiadu zdarzyło mi się, że zjadłam ok 3/4 talerza i nagle, mimo, że nie byłam jeszcze do końca najedzona, stwierdziłam, że nie przełknę ani kęsa więcej tego paskudztwa, które jeszcze chwilę wcześniej mi smakowało. Ostatnio nawet czekolada mi zajeżdżała ogórkami małosolnymi, o które niedawno wybłagałam mamę, a teraz najchętniej wyrzuciłabym je do kosza, bo przy każdym otwarciu lodówki je czuje i musze wstrzymywać oddech, żeby nie zwymiotować.
W poprzednich ciążach nie miałam takich atrakcji... pewnie to normalne, ale nieco denerwujące..... Też tak macie?
Ja nie mam jakichś strasznych smaków albo odrzutów od zapachów. Jednak nigdy w życiu nie jadłam drożdżówek a teraz mam straszną chcice na drożdżówki 😂🙈 zapachy na pewno są intensywniejsze ale jedyne co to jakiś jestem mnie zainteresowana mięsem które normalnie uwielbiam.
 
Co do węchu w poprzednich ciążach mój mąż się perfumowal na korytarzu poza domem, nieraz po prysznicu gdy użył za dużo żelu i zapach został musial wracać się domyć raz jeszcze bo inaczej czekała by go noc na kanapie. okropnie jest mieć przeczulicę węchową, żołądek szarpie, glowa boli..
 
Hej dziewczyny,
jestem po wizycie, wszystko na tym etapie jest w porządku, zarodek w macicy. Ponieważ to 5+6 to akcji serca jeszcze nie widać, ale ja i tak musiałam iść szybciej, by wykluczyć pozamaciczną. W tym roku miałam laparoskopowo usunięty jeden jajnik wraz z jajowodem, więc możecie sobie wyobrazić, jaka to ulga dla mnie.
 
reklama
Hej dziewczyny,
jestem po wizycie, wszystko na tym etapie jest w porządku, zarodek w macicy. Ponieważ to 5+6 to akcji serca jeszcze nie widać, ale ja i tak musiałam iść szybciej, by wykluczyć pozamaciczną. W tym roku miałam laparoskopowo usunięty jeden jajnik wraz z jajowodem, więc możecie sobie wyobrazić, jaka to ulga dla mnie.
Super wiadomość 😍
 
Do góry