reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny karmiące jak wasze piersi? Mnie od wczoraj zaczęły boleć sutki jak młody zaczyna ssać. Myślałam, że je za bardzo wymęczył, ale to chyba przez ciążę, bo dziś też bolą.
Moja Mała ma 13 miesięcy, jeszcze kp (starszą karmiłam dokładnie 3 lata 🙃) i faktycznie ból sutków jest od kilku dni... Zobaczymy co na to nasze karmienie w ciąży powie gin, bo różne są podejścia...


Dzisiaj pierwszy raz
🤮
chociaż nudności to mam przynajmniej od tygodnia... z pozostałych objawów to wrażliwe sutki i "napuchnięty" brzuch, czasem też brak apetytu, albo chęć na białą czekoladę, ewentualnie kebaba, ale na szczęście nie w jednym posiłku 😅

Dzisiaj też pierwsza wizyta u gin, ale dopiero o 18-stej ;) trzymajcie kciuki 😉
 
Moja Mała ma 13 miesięcy, jeszcze kp (starszą karmiłam dokładnie 3 lata 🙃) i faktycznie ból sutków jest od kilku dni... Zobaczymy co na to nasze karmienie w ciąży powie gin, bo różne są podejścia...


Dzisiaj pierwszy raz
🤮
chociaż nudności to mam przynajmniej od tygodnia... z pozostałych objawów to wrażliwe sutki i "napuchnięty" brzuch, czasem też brak apetytu, albo chęć na białą czekoladę, ewentualnie kebaba, ale na szczęście nie w jednym posiłku 😅

Dzisiaj też pierwsza wizyta u gin, ale dopiero o 18-stej ;) trzymajcie kciuki 😉
podejścia są różne, ale wiadomo jakie jest właściwe i tego się trzeba trzymać ;)
 
Kiedy robiliście pierwsza betę? Jutro będzie równe 4tyg od ostatniej miesiączki, a dziś test wyszedł mega blady. Czy lepiej poczekać pare dni?
 
reklama
Witaj! Gratulacje i spokojnej ciąży życzę! Też mam termin na 16 marca 😁 Mam już dwoje urwisów 😁


Zależy od lekarza, są tacy co od razu dają L4 ciążowe (nie trzeba zaświadczenia bo na L4 pisze ciąża) No chyba że nie chcesz L4 a chcesz pracować z uwzględnieniem ciąży to wtedy samo zaświadczenie ale wtedy lekarz pisze w którym tygodniu jesteś ciąży więc różnie to może pracodawca odebrać jak np 5 tydzień 😉
Chodzi mi o samo zaświadczenie, żeby nie robili mi w pracy problemów, że muszę wyjść do lekarza. A co tydzień mam kontrolę u diabetologa, a terminy tylko w ciągu dnia... :(
 
Do góry